sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Selekcja na poligonie

Selekcja na poligonie

Selekcja na poligonie
Data publikacji: 2017-06-27 19:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:27
Wywietleń: 1096 272597

Na drawskim poligonie trwa XX "Selekcja" - gra terenowa wzorowana na sprawdzianach dla kandydatów do sił specjalnych. Na specjalistycznych torach uczestnicy z całej Polski rywalizują przez kilka dni, pokonując przeszkody terenowe.

"Selekcja" ma na celu stworzenie wszystkim chętnym szansy sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach, jednocześnie popularyzując zdrowy i aktywny tryb życia. Instruktorami są żołnierze wywodzący się z elitarnej 56. Kompanii Specjalnej, funkcjonariusze policji i innych służb. Co roku na imprezie pojawiają się w roli obserwatorów funkcjonariusze z elitarnych formacji wojskowych i policyjnych.

Fot. PAP/Marcin Bielecki

Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie

Komentarze

mgr inż. pochorąży
a mnie zawsze zadziwiali tacy stulejarze bawiacy sie w wojsko. kurde nawet na ryby ubieraja sie tak jakby spod wody mial wyskoczyc im sam putin uzbrojony w taktyczna glowice jadrowa. a potem widzimy fotki jak te z nowego warpna gdzie ucza "kadry" OT chodzenia jak stado baranow w zwartej grupie po jedynej sciezce w lesie, gdzie do eliminacji calego plutonu wystarcza dwoch dobrze ustawienych strzelcow ze zwyklymi kalachami. no dramat. zostawmy moze wojsko nie amatorom z lekka nadwaga i z doswiadczeniem zdobytym jedynie w call of duty i medal of honor, ale ludziom ktorym naprawde kule swistaly nad lbem.
2017-06-28 09:44:58
gosc
Miejmy nadzieieje ze przyszlych ormowcow 2.0 wiadomej nowej pseudo formacji donoszacych na kolegow z pracy tam nie bedzie ...po co nam zielone ludzki skoro mamy ich wsrod skrajnych prawakow.
2017-06-27 20:18:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi