poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Selekcja na poligonie

Selekcja na poligonie

Selekcja na poligonie
Data publikacji: 2017-06-27 19:14
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:27
Wywietleń: 1180 272597

Na drawskim poligonie trwa XX "Selekcja" - gra terenowa wzorowana na sprawdzianach dla kandydatów do sił specjalnych. Na specjalistycznych torach uczestnicy z całej Polski rywalizują przez kilka dni, pokonując przeszkody terenowe.

"Selekcja" ma na celu stworzenie wszystkim chętnym szansy sprawdzenia się w ekstremalnych warunkach, jednocześnie popularyzując zdrowy i aktywny tryb życia. Instruktorami są żołnierze wywodzący się z elitarnej 56. Kompanii Specjalnej, funkcjonariusze policji i innych służb. Co roku na imprezie pojawiają się w roli obserwatorów funkcjonariusze z elitarnych formacji wojskowych i policyjnych.

Fot. PAP/Marcin Bielecki

Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie Selekcja na poligonie

Komentarze

mgr inż. pochorąży
a mnie zawsze zadziwiali tacy stulejarze bawiacy sie w wojsko. kurde nawet na ryby ubieraja sie tak jakby spod wody mial wyskoczyc im sam putin uzbrojony w taktyczna glowice jadrowa. a potem widzimy fotki jak te z nowego warpna gdzie ucza "kadry" OT chodzenia jak stado baranow w zwartej grupie po jedynej sciezce w lesie, gdzie do eliminacji calego plutonu wystarcza dwoch dobrze ustawienych strzelcow ze zwyklymi kalachami. no dramat. zostawmy moze wojsko nie amatorom z lekka nadwaga i z doswiadczeniem zdobytym jedynie w call of duty i medal of honor, ale ludziom ktorym naprawde kule swistaly nad lbem.
2017-06-28 09:44:58
gosc
Miejmy nadzieieje ze przyszlych ormowcow 2.0 wiadomej nowej pseudo formacji donoszacych na kolegow z pracy tam nie bedzie ...po co nam zielone ludzki skoro mamy ich wsrod skrajnych prawakow.
2017-06-27 20:18:31

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje