piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Schował się w krzakach przed policją

Schował się w krzakach przed policją

Schował się w krzakach przed policją
Data publikacji: 2016-09-11 11:19
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:55
Wywietleń: 1182 154619

Policjanci z Kamienia Pomorskiego odnaleźli sprawcę kolizji, do której doszło w niedzielę rano (11 września) we Wrzosowie. Kierowca uciekł z rozbitego auta. Był kompletnie pijany.

Do zdarzenia doszło około godz. 7 rano na rondzie we Wrzosowie w powiecie kamieńskim. Samochodem podróżowały cztery osoby. Auto wypadło z drogi. Na szczęście nikt nie ucierpiał, ale wezwani policjanci nie zastali na miejscu kierowcy. Mężczyzna wydostał z przewróconego na bok opla i uciekł. Policja rozpoczęła poszukiwania. Pasażerowie nie chcieli powiedzieć mundurowym, kto prowadził samochód.

– Twierdzili, że nie znają nazwiska kierowcy – mówi Rafał Bardyn, rzecznik policji w Kamieniu Pomorskim. – Wszyscy trzej mężczyźni byli nietrzeźwi.

Policjanci przeczesali okolicę i dość szybko znaleźli kierowcę. 21-latek schował się w krzakach, ok. 150 metrów od miejsca, gdzie rozbił samochód. Wyjaśnił się również powód ucieczki. Kierowca miał w organizmie prawie 2 promile alkoholu.

– Policjantom tłumaczył, że nic nie pamięta. Mężczyzna został zatrzymany. Mieszkaniec powiatu goleniowskiego odpowie za prowadzenie w stanie nietrzeźwości i spowodowanie kolizji – dodaje rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Kamieniu Pomorskim.

(żan)

Fot. Robert Stachnik (arch.)

Komentarze

Nikt ważny
Pasażerom postawić zarzuty współudziału, odmowy współpracy z policją, matactwo i wszystkich razem z kierowcą wsadzić na długo do pierdla. Zero litości dla pijaków i dla wszystkich tych, którzy takim pomagają - niezależnie od formy udzielonej pomocy.
2016-09-12 09:04:32
Kara
Niby pijany, a wie, że źle zrobił, bo schował się w krzakach, więc uczynił to z pełną odpowiedzialnością - kara maksymalna
2016-09-12 08:11:45
Zaostrzyc kary i wyroki,
Kamikadze, ptasie mozgi i szalency sami sie w koncu porozbijaja... najgorzej jak uszkodza czy pozabijaja niewinne osoby !!
2016-09-11 21:22:25
Zabawa
Zabawa w co mi zrobisz jak mnie złapiesz .Nic i nikt nie stara się poprawić i naprawić zaistniałej sytuacji a to było ,jest i będzie tym razem udało się ,że nie było dodatkowych ofiar .Czy tak naprawdę jesteśmy bezsilni ?
2016-09-11 12:31:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską