wtorek, 17 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!

Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!

Sara wśród najlepszych barmanów. Powalczy o Meksyk!
Data publikacji: 2017-04-24 13:04
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:17
Wywietleń: 199 245921

Pochodząca ze Świnoujścia Sara Hamadyk awansowała do finału krajowych eliminacji do światowego konkursu barmańskiego o nazwie World Class Competition. 21 maja świnoujścianka, która obecnie pracuje w Warszawie, zawalczy o bilet na globalne zawody w Meksyku.

W półfinale World Class Poland Sara zajęła drugie miejsce w klasyfikacji i jako jedyna kobieta wśród barmanów zakwalifikowała się do finału. Otrzymała wysokie noty za technikę, kreatywność i przygotowane koktajle, ale szczególnie zachwyciła jurorów sposobem prezentacji zadań konkursowych. O prawo startu w Meksyku powalczy z pozostałymi dwunastoma finalistami.

– Półfinałowy challenge był bardzo wymagający, ale jednocześnie poziom przygotowania uczestników oraz ich kreatywność i różnorodność zaskoczyły chyba każdego z nas. Prestiż samego udziału w półfinale to już coś pięknego, a awans do szczęśliwej trzynastki to spełnienie marzeń. Zwłaszcza gdy towarzyszy temu tyle wspaniałych emocji i energii od innych zawodników – mówi o swojej przygodzie z World Class Sara Hamadyk.

BaT

Na zdjęciu: Sara Hamadyk jako jedyna kobieta wśród barmanów awansowała do krajowego finału konkursu. Czy Świnoujścianka zdobędzie bilet do Meksyku?

Fot. archiwum

Komentarze

Świnoujścianka
Dobrze, że w Świnoujściu są tacy fajni ludzie !!! BRAWO !!!!
2017-04-24 17:52:30
OBSERWATOR
o najniższym statusie społecznym ale za to bardzo wysokim finansowo. Miałem znajomego barmana w czasie głębokiej komuny , który pracował w barze z wódką plus zakąski. Ludzie zostawiali sute napitki, a niekiedy złoto i inne kosztowności aby napić się wódki. Byli już mocno napici i nie zgłaszali się już potem po fanty zastawne. Mój znajomy dorobił się majątku na tym procederze i do dziś dodatek do emerytury z tych złotych zegarków , pierścionków , obrączek, naszyjników , kolczyków.
2017-04-24 14:06:06
brawo
Tak to jest, kiedyś barman, kelner, to były zawody o najniższym statusie społecznym, a teraz urastają do rangi mistrzostw.
2017-04-24 13:41:00

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Monice Sawickiej