piątek, 15 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Samochodem w dom. To już ósmy raz

Samochodem w dom. To już ósmy raz

Samochodem w dom. To już ósmy raz
Data publikacji: 2016-06-24 12:13
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:48
Wywietleń: 190 140557

Źle rozpoczął się urlop dla obywatela Niemiec, który postanowił wypocząć w Polsce. W piątek (24 czerwca) przed godz. 8, jadąc fordem przez Wicko (gmina Międzyzdroje), uderzył w ogrodzenie budynku. To nie pierwsze takie zdarzenie w tym miejscu.

Kierowca i tak może mówić o szczęściu, ponieważ ścięte za ogrodzeniem przez samochód krzewy, uchroniły go przed poważniejszymi skutkami. Samochód zatrzymał się na ścianie budynku wewnątrz posesji, uszkadzając elewację.

Właściciel budynku Wojciech Komorowicz natychmiast powiadomił pogotowie ratunkowe, choć kierowca nie odniósł widocznych obrażeń. Mówi, że przyjechał tu na urlop. Widząc swój uszkodzony samochód i zniszczenia, których dokonał na posesji, był w lekkim szoku. Opowiadał, że nie wie, jak to się stało. Wiadomo, że ten urlop w Polsce nad morzem  zapamięta na długo.  

Świadkiem zdarzenia był mieszkaniec Wolina Witold Rosiński. Według niego kierowca nie jechał ze zbyt dużą prędkością. Właścicielka domu Teresa Komorowicz, która od 5 lat jest sparaliżowana, słysząc ogromny huk wyjechała na wózku z domu, by zobaczyć, co się dzieje. Widząc uszkodzony samochód i powyrywane z korzeniami krzewy, była zszokowana.

Pani Teresa dodaje, że od 1967 roku jest to ósme tego typu zdarzenie. Dziękuje Bogu, że kierowcy nic się nie stało. Można powiedzieć, że ten dom i jego domownicy mają wyjątkowego pecha, ponieważ w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy dom dwukrotnie się palił. Na szczęście pożar udało się w porę ugasić. Teresa Komorowicz mimo zaistniałych sytuacji nie załamuje się, licząc, że przyjdzie taki czas, że pechowy los w końcu ich opuści. ©℗

Tekst i fot. Julianna Rogowska

Samochodem w dom. To już ósmy raz Samochodem w dom. To już ósmy raz Samochodem w dom. To już ósmy raz Samochodem w dom. To już ósmy raz

Komentarze

Czytanie ze zrozumieniem
Najpierw o ogrodzenie budynku, a potem w dom.
2016-06-24 17:36:25
córkabiskupa
No to w dom czy w ogrodzenie?
2016-06-24 15:23:36
Olek
Dla katolików Woda Egzorcyzmowana ma w sobie naprawdę wielką moc. Proszę sprawdzić.
2016-06-24 13:10:01

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską