niedziela, 25 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Rude siostry

Rude siostry

Rude siostry
Data publikacji: 2017-03-15 11:24
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:59
Wywietleń: 8537 222535

Żyły w jednym domu. Wychuchane, ukochane. Ale umarł im człowiek. Trafiły więc za schroniskowe kraty, bo nie znalazł się nikt z rodziny, kto od losu bezdomności zechciałby je uratować. Są bardzo zżyte, więc ich adopcja będzie możliwa tylko w pakiecie.

Obie rude, a każda nie ma więcej niż trzy lata. Prysia (ta wyższa - 146/17) i Saba (bardziej puchata - 145/17) mają za sobą dobry czas w życiu. Teraz z numerami na szyi, przerażone, spędzają noce i dnie już nie na kanapie, u boku troskliwego opiekuna.

- Są bardzo ze sobą zżyte. Nie chcemy ich rozdzielać. Szukamy dla nich wspólnego domu - opowiadają ich schroniskowi opiekunowie. - To wspaniałe dziewczynki. Bardzo spokojne i przyjazne. Nie miały kontaktu z dziećmi, więc nie są przyzwyczajone do szaleństw i dzikich harców. Aktywny dom jest raczej nie dla nich. Za to spokojny spacer i mizianie za uchem to dla nich kwintesencja szczęścia.

Obie są czyste i grzeczne. Istne damy. Obie wysterylizowane, zdrowe, gotowe do adopcji. Te rude siostry - Prysia i Saba (145 i 146/17) - teraz wypatrują nowej szansy od losu. Może czekają na Ciebie? Kto chciałby te wrażliwe dziewczyny lub jakąkolwiek inną - równie samotną i złaknioną przyjaźni psinę - przyjąć do rodziny, jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: tel. +48 91 487-02-81.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Na zdjęciu: Rude siostry, czyli Prysia i Saba, czekają na nową szansę od losu. Może w schronisku czekają na Ciebie?

Fot. Schronisko/ZUK

Rude siostry Rude siostry

Komentarze

Kris
serce pęka
2017-03-15 12:00:16

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-4
na godz. 21:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy