czwartek, 24 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Róże od Młodzieży Wszechpolskiej

Róże od Młodzieży Wszechpolskiej [FILM]

Róże od Młodzieży Wszechpolskiej
Data publikacji: 2017-03-09 09:43
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:12
Wywietleń: 1180 221293

- Czarny protest chcemy uczynić tęczowym - stwierdził Krzysztof Rudzki z Młodzieży Wszechpolskiej, który z grupą znajomych przyszedł w środę na plac Solidarności w Szczecinie z trzystoma różami.

Kwiaty zostały rozdane uczestniczkom strajku kobiet. Młodzież Wszechpolska wręczając róże nie afiszowała się z przynależnością do swojej organizacji. Ale chwilę wcześniej powiedziała dziennikarzom, jaki jest cel happeningu.

- W radosnym Dniu Kobiet na placu Solidarności będzie miała miejsce rzecz sprzeczna z ideą tego dnia, rzecz, która przepełnia nas przerażeniem - mówiła Małgorzata Milewska. - O g. 16 będzie miał miejsce strajk kobiet. To jest manifestacja środowisk skrajnych, pełnych nienawiści. Środowisk, które napędza strach i które są przepełnione nienawiścią do kobiet oraz kobiecości. Ich hasła są antykobiece, antymacierzyńskie. To są hasła przeciwko życiu i polskiej kulturze - dodała.

Następnie stwierdziła, że Młodzież Wszechpolska zdecydowała się „zatrzymać falę nienawiści i strumień pogardy” poprzez happening. - Kobietom tam zgromadzonym (na placu Solidarności - red.) będziemy rozdawać kwiatki, symbol kobiecości, delikatności i pojednania, bo te środowiska dążą do skonflikowania kobiet i mężczyzn - stwierdziła młoda działaczka. ©℗

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Na zdjęciu: Małgorzata Milewska z Młodzieży Wszechpolskiej rozdawała kwiaty uczestniczkom rebelii kobiet

Komentarze

Paw
@plusy i minusy" "Dobry happening - co niestety nie zmiania faktu że zorganizowała go bandycka organizacja obecnie będąca zbrojnym ramieniem rządu :) " na takiej zasadzie jak pan/pani mozna o panu/pani napisac ku...a i złodziej.
2017-03-13 10:43:30
jj
widac wstydzili sie swoich chorych pogladow, bo tak od razu by ich wygwizdano i kazano wyp.... :)
2017-03-10 12:45:32
Klub miłośników Adolfa Hitlera rozdawał kwiaty
nie wiedziałem że Hitler lubił kwiaty
2017-03-10 08:30:58
miro
A co takiego ta młodzież wszechpolska. Nie znam i nie kojarzę, to jacyś przyjezdni czy co. Co to w ogóle jest.
2017-03-09 19:27:42
pytam
a skąd ukradli te kwiaty ?
2017-03-09 12:06:42
Z dzialek wziete,
Alibo zamiast kwiatowych roz... mogli "PO-wreczac" im - Marchwie i Ogorki !!
2017-03-09 11:44:19
Do PO-nizszego kom. faszysci probuja...
A Komunisci i PO-stkomunisci "Diabelkow" - A TO LEWACTWO, to wam tym bardziej nie przejdzie ! Gdyz z prawdziwymi Faszystami to trzymaliscie WY w latach 1939 i dalej...!! Reasumujac: DUZE BRAWA DLA MLODZIEZY WSZECHPOLSKIEJ !!!
2017-03-09 11:40:24
Chwila słabości
Zbrojne ramię skrajnej prawicy, postanowiło nie bić protestujących.
2017-03-09 11:35:36
faszyści próbują z siebie robić aniołków ?
To nie przejdzie
2017-03-09 11:17:35
Brawo, taka młodzież to skarb
Brawo za odwagę. Narażali się na niewybredne komentarze, nawet rękoczyny, a mimo tego zdecydowali się na wręczanie kwiatów. Ogólnie dobry pomysł, rozbroić nabuzowane wojowniczki opozycji różami - symbolem niewinności.
2017-03-09 10:40:37
gigi
Zaiste, nie zmienia faktu...a ja się oglądając wcześniejszą galerię zdjęć dziwiłam się co tam robi jakaś ładna dziewczyna no i się wyjaśniło, psia kość.
2017-03-09 10:34:37
plusy i minusy
Czytając wypowiedz Pani Małgosi byłem pewien że mówi ona o Młodzieży Wszechpolskiej "To jest manifestacja środowisk skrajnych, pełnych nienawiści. Środowisk, które napędza strach i które są przepełnione nienawiścią do kobiet oraz kobiecości. Ich hasła są antykobiece, antymacierzyńskie. To są hasła przeciwko życiu i polskiej kulturze " A TU TAKA NIESPODZIANKA. Gratulacje .Dobry happening - co niestety nie zmiania faktu że zorganizowała go bandycka organizacja obecnie będąca zbrojnym ramieniem rządu :)
2017-03-09 10:30:10