środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Róże dla klientów Auchan

Róże dla klientów Auchan [GALERIA, FILM]

Róże dla klientów Auchan
Data publikacji: 2016-03-04 12:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:38
Wywietleń: 394 122329

W piątek otwarto market Auchan w Centrum Handlowym „Galaxy”. Zastąpił on dotychczasowy Real. Na otwarciu, o godz. 9.30, pojawiły się tłumy klientów. Przy wejściu personel sklepu wręczał wchodzącym róże. Kolejne kwiatki można było dostać w tzw. alejce głównej, gdzie ustawił się szpaler pracowników z naręczami róż dla klientów. 

Specjalnie na otwarcie przygotowano wiele promocji. Ogromnym powodzeniem cieszyły się m.in. ryby wędzone, za którymi ustawiła się spora kolejka, sporo osób było na dziale mięsnym, warzywnym, tzw. bazarku (gdzie na wagę można kupić makaron, słodycze czy bakalie) oraz odzieżowym – tu szczególnym powodzeniem cieszyły się... majtki i skarpety męskie. Wielu klientów było zadowolonych, iż w markecie jest dział ogrodniczy, a na nim sadzonki krzewów i drzewek.

Zaraz po otwarciu sklepu, ustawiły się również kolejki chętnych do punktów informacyjnych, gdzie można było wyrobić sobie kartę lojalnościową „Skarbonka”, na którą zbiera się punkty. ©℗

(MON)

Film i Fot. Robert Stachnik

Więcej zdjęć w naszej galerii

Komentarze

bolo
Standard same geriavity.. Te róże kolejka za bananami.
2016-03-08 12:37:34
alfredka1@gazeta.pl
MOHERY !!!! ortografia za trudna ??? a w ogóle skąd wiesz, że to ludzie od Rydzyka,, są jakos oznakowani ?? .............. Stanie za rybami , śledziami , pączkami ... to jeszcze relikt z PRL-u ...
2016-03-06 19:15:33
@Pitagoras
Może jednak, po co, a nie, za czym, erudyto.
2016-03-06 09:35:59
Pitagoras
No jak to nie wiadomo za czym ta kolejka stoi?? Za majtkami i skarpetkami! Redaktor przecież wyraźnie napisał. :P Widocznie do tej pory (chodź to przykre i smutne) musieli chodzić nago.
2016-03-06 00:48:06
spamer
co za moherowa hołota
2016-03-05 14:45:00
alfredka1@gazeta.pl
MOHERY !!! nieudaczniku ortograficzny !!! Od początku jesteśmy klientami Auchanu - wybór towarów duży , tandety nie sprzedają , obsługa bardzo grzeczna. Korzystam z karty Skarbonka i w końcu roku plaćę nią za dużą część zakupów świątecznych. Ponadto , bardzo często jest 5 procentowa zniżka na niektóre towary dla posiadacze kart. a w ogóle, to na pewno w tym sklepie, przy otwarciu, byli przyjaciele konkurencji... tylko szkoda, że konkurencja ta nie poduczyla ich wcześnie prostych podstaw gramatyki .
2016-03-05 14:13:46
zs
Relacja z "otwarcia" przypomina agitację z Polskiej Kroniki Filmowej z lat 60-7- ubiegłego wieku, BRAWO "redaktorze"
2016-03-05 13:59:12
pracownik punktu informacyjnego Auchan
nie punkty tylko pieniążki niedoinformowany człowieku
2016-03-05 12:36:23
pol
robią ludzi w bambuko najważniejsze że nie płacą podatku
2016-03-04 18:48:41
Noname
Promocja: za połowę ceny kupujesz to, czego na co dzień nie wziąłbyś za darmo... Rzeczywiście, wydaje się (patrząc po zdjęciach), że ci ludzie od tygodni nic nie jedli...
2016-03-04 17:11:34
Mochery?
A może to KODowcy średnia wieku podobna:)
2016-03-04 16:53:43
Gargamel
po ch** te kwiaty?
2016-03-04 16:17:43
lol
jaka pompa zrobiona na siłę przez obsługę :P ciekawe gdzie Schielke i Gronek
2016-03-04 16:07:56
Honorat
Niektórzy redaktorzy są niepoprawni: Niedawno pisano, że "kolejka ustawiła się ZA pączkami", teraz czytamy, że "spora kolejka ustawiła się ZA rybami". "Za czym kolejka ta stoi" to mógł napisać tylko poeta Ernest Bryll, ale to była licentia poetica. Ciekawe co na to pisząca na sąsiedniej stronie pani prof. Kołodziejek?
2016-03-04 16:07:05
Polak
Dzicz, kompletna dzicz, przede wszystkim mochery :(
2016-03-04 15:39:01
misialdo
i jak zwykle na zdjęciu z otwarcia same MOCHERY!!!
2016-03-04 14:52:42