piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Rodzinne świętowanie (film)

Rodzinne świętowanie (film)

Rodzinne świętowanie (film)
Data publikacji: 2015-11-11 20:18
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:28
Wywietleń: 879 36921

Ekspozycja sprzętu wojskowego 12. Brygady Zmechanizowanej, prezentacja wyszkolenia bojowego żołnierzy, darmowa grochówka, warsztaty dla dzieci w Muzeum Narodowym - to wszystko przyciągnęło szczecinian w środę na Wały Chrobrego, by wspólnie świętować Dzień Niepodległości.

- Przyszliśmy z wnuczkiem obejrzeć z bliska sprzęt wojskowy, chodzimy wzdłuż Wałów i korzystamy z atrakcji - mówi Leokadia Pawłowska- Cąpała, której towarzyszył 6,5 - letni Adam. - Przeczytałam w "Kurierze" co się będzie działo i jesteśmy. Chcemy jeszcze się wybrać na warsztaty do Muzeum Narodowego. Atmosfera tego dnia jest bardzo sympatyczna.

Warsztaty rodzinne "Symbole narodowe" w Muzeum Narodowym cieszyły się bardzo dużym powodzeniem. Przez gmach przewinęło się kilka tysięcy osób. Rodzice z dziećmi  robili biało- czerwone flagi i kotyliony, można było wziąć udział w grze historycznej. Dla najmłodszych przygotowano kolorowanki z symbolami narodowymi.

Ogromne wzięcie miała też darmowa grochówka, po którą trzeba było czekać w długiej kolejce.

(gan)

Rodzinne świętowanie (film) Rodzinne świętowanie (film) Rodzinne świętowanie (film) Rodzinne świętowanie (film) Rodzinne świętowanie (film) Rodzinne świętowanie (film)

Komentarze

Obserwatorzy,
Oby tak dalej...i niech zyje Wojsko Polskie ! !
2015-11-11 22:40:08

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi