poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja

Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja

Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja
Data publikacji: 2017-06-04 16:03
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:32
Wywietleń: 315 266663

„Nic naprawdę nic nie pomoże, jeśli ty nie pomożesz dziś wolności" - śpiewali aktywiści i sympatycy Komitetu Obrony Demokracji, którzy w niedzielę 4 czerwca - w Dniu Wolności i Praw Obywatelskich - przeszli w Marszu dla Demokracji od pl. Solidarności po Jasne Błonia.

Uczestniczący manifestacji od organizatorów otrzymywali flagi biało-czerwone. W trakcie przemarszu przez Szczecin skandowali m.in. „obronimy demokrację", „precz z kaczorem - dyktatorem", „Andrzeju, Andrzeju - cofasz nas do PRL-u", „wolne media - nie komedia".

Tym razem uczestników manifestacji było niespełna 200. Ten frekwencyjny kryzys raczej nie był efektem deszczowej aury, skoro nawet Magdalena Filiks przewodnicząca zachodniopomorskiego regionu tego ruchu przyznawała: „KOD to stan umysłu". Kryzys tej organizacji trwa od momentu ujawnienia nieprawidłowości w finansach KOD, szczególnie rozliczeniach faktur pierwszego z liderów - Mateusza Kijowskiego. I nic nie wskazuje na to, aby został zażegnany. ©℗

(an)

Fot. Robert STACHNIK

 

Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja Rocznicowy marsz: Wolność - Równość - Demokracja

Komentarze

....
Piekny wylew szamba milosci do blizniego swego, brak slow a potem na kolankach do kosciolka,kasa na tace i wszystko git,i dalej to samo.
2017-06-06 08:18:03
ted
Niestety większość członków PiSu to ruszy agenci. Dzięki nim Putin przejął kontrolę nad Polską. Ratuje nas jeszcze tylko członkowstwo w UE.
2017-06-05 20:56:03
@gregor102
Co Ty, raczej nie. To było o PiS-ie i było niesprawiedliwe, bo sam znam parę osób z PiS-u, które są OK. Nie wszyscy z PiS-u byli w PZPR, prokuratorami walczącymi z opozycją i są malwersantami przejadającymi publiczne pieniądze. Dlatego nie można tak generalizować.
2017-06-05 13:02:14
gregor102
do @Do @Że UBeki@ Proszę nie oszukuj sam siebie, dobrze wiesz, że mowa jest o kodomitach. Oszukiwanie samego siebie to nie jest dobre, proszę "nie idź tą drogą". ;)
2017-06-05 12:09:51
Do @Że UBeki
Nie generalizuj. Nie wszyscy w PiS-ie są tacy.
2017-06-05 10:25:51
Że UBeki, malwersanci, cynksiarze, zdrajcy bronią swych "praw", nie dziwota.
Dziwię się Wam zwykli Szczecinianie, że są pośród nas ich zwolennicy.
2017-06-05 09:42:45
znowu reklama
garstki koderastów skąd taki pęd do reklamowania wszystkiego co z nimi związana jakieś powiązania w redakcji większym "spędom" często nie poświęcono ani słowa a tu artykulik, zdjęcia Ciekawostka
2017-06-05 09:34:07
Milczanowski, czego tu u diabła szukasz w Kościele. Będę siadał 5 ławek od ciebie.
.
2017-06-05 09:31:04
gregor102
Jak powiedział historyk Tadeusz Płużański, w tej chwili, w Polsce (cytat). "Trzecie pokolenie UB, walczy z trzecim pokoleniem AK". I tak jest faktycznie, zgadzam się z tą wypowiedzią. Jak by przyjrzeć się kim są członkowie KOD-u i popierających ich partii oraz w jakich sprawach wychodzą na ulicę, wszystko już będzie wiadomo.
2017-06-05 09:21:55
Do kodomici
Tylko się nie zapluj putinowski płatny pacholku, bo Ci pielegniarz wyłączy internet i znowu pójdziesz w pasy. A od Polaków to trzymaj się z dala, bo nie dorastasz nam do pięt
2017-06-05 08:48:48
tusk
nazywajmy rzeczy po imieniu maszerowały świnie.!!!
2017-06-05 08:48:15
Nika
Frustraci i pachołki Moskwy , SB -cy Milczanowski jak zwykle bronią starego układu. Cieszy mnie to że ludzie nie dają się nabrać tej nadzwyczajnej kaście.
2017-06-05 08:43:23
Do jerzy
Jeśli uważasz że w Polsce jest teraz wolność to chyba zyjesz w alternatywnym świecie, albo jesteś aparatczykiem rządzącego reżimu
2017-06-05 08:13:08
więcej niż tysiąc
Maszerowało więcej niż tysiąc uczestników. Nie przeraziła ich pogoda. Przeraża ich dyktatura Kaczyńskiego. Wspaniale przemawiał Milczanowski, zasłużony w walce z komuną.
2017-06-05 06:34:56
kodomici.
Partia obciachu i wspierania WSI i GTW.Obrażacie Naród Polaków używając flag Polski kiedy służycie Federacji Rosyjskiej.Co na to prokuratura!
2017-06-05 01:25:32
jerzy
Wolni, ale maszerowali za "wolnością'. Trudno pojąć o co im chodzi. Chyba lubią maszerować.
2017-06-04 22:05:57
Pierre d'Olnięty
"Reniu" nie martw się !Przecież mówił Ci wyraźnie pielęgniarz z Broniewskiego, że dziś nie idziesz na marsz ale pójdziesz z innymi w następnym !
2017-06-04 20:53:01
do @ Renia
Renia była na wyborach 25 października? Reni ktoś przeszkadzał w demokratycznych wyborach?.... Renia PO_siada znajomych, którzy w damokratycznych wyborach dali odpór "kaczystom"?... Dlaczego Renia teraz skomli na wynik DEMOKRATYCZNYCH wyborów?... Nie tak wobrażyła sobie Renia skutek 19-tu procent aktywnych wyborców?,,, Reniu, co robiła reszta uprawnionych do obrony "zielonej wyspy"?
2017-06-04 20:43:32
do do @AntyKOD
Piotrowicz pomagał opozycjonistom jako reżimowy prokurator??? Owszem, tak utrzymywał, ale nie czytałeś, jak oni temu zaprzeczali? Kłamczuszek. Zawsze przy korycie. :D Helena Wolińska i pan Kryże też pomagali, prawda? A to dopiero historia! I jeszcze pomagał opozycjonistom Stalin może? Obudź się misiu, obudź. Kazali Ci hejtować ten nieszczęsny KOD,bo się boją, że ich od koryta oderwie, stąd ten Twój hejterski kwik.
2017-06-04 20:39:38
już Rosyjska agentura z PiSu szczeka
Ile Putin Wam płaci za obrażanie Polaków ?
2017-06-04 20:33:08
"Renia" a czujesz się mężczyzną czy kobietą.
.
2017-06-04 19:58:15
Widziałem. Odrażający frustraci wyjący jak stado diabłów wypędzanych z ciała opętanego.
.
2017-06-04 19:52:55
Renia
A ja popieram KOD. To słuszne hasła o obronę demokracji i konstytucji. Smutne to, co się dzieje w kraju po ostatnich wyborach. Chciałam, ale nie miałam możliwości przyjść dziś na marsz. Pozdrawiam wszystkich uczestników marszu i zwolenników KODu!
2017-06-04 17:51:26
do @AntyKOD
Ale odwracanie kota ogonem. Znalazłem i okazuje się, że prokurator Piotrowicz pomagał opozycjonistom, jak się dało. A dzisiejsza opozycja nie jest antykomunistyczna, to stare komuchy i ich potomstwo - jak choćby Cimoszewicz. Co drugi w tej opozycji to TW. A Nitras, Milczanowski i reszta tego towarzystwa z KOD-u broni esbeckich przywilejów. Komu więc chcesz zamydlić oczy? Ludzie nie są głupi.
2017-06-04 17:46:33
Marsz PODŁOŚCI !
Dla tych "marszowiczów" demokracja to NKWD,KGB,UB,SB i oczywiście WSI !!
2017-06-04 17:32:43
@AntyKOD
Zdaje się, że nie udało się tych świń od koryta oderwać. Jak byli za komuny, tak są i teraz. Prokurator Piotrowicz prześladujący antykomunistyczną opozycję teraz bryluje w sejmie i wciąż niszczy antykomunistyczną opozycję. Sprawdź sobie, wygooglaj, jest w internecie. Zobacz z jakiej jest partii. To naprawdę ważne.
2017-06-04 16:54:15
Frelek
O co Wam chodzi ? Czego chcecie bronić ? Tej miernoty byłych rządów, a raczej nierządów.Nawet płacenia podatków nie potrafili upilnować.Sądy ? Po cholerę nam Sądy, które nie potrafią prostej sprawy w krótkim czasie rozstrzygnąć.Teraz wiemy dlaczego,... proste rzeczy gmatwają tak, ze nie wiadomo kto ma rację.Po co nam to ? Czy demokracja zagrożona ?. Prosty przykład : możecie chodzić , demonstrować i jeszcze Policja dba o Wasze bezpieczeństwo. W przeciwnym razie nie Rząd , nie PIS , a wku...ni na Waszą głupotę polityczną inni , inaczej myślący spuszczaliby Wam totalne wpi...ol za każdym razem. Nie idźcie tą drogą jak mawiał klasyk. No dobra : jest demokracja więc macie prawo robić co uważacie za stosowne.Zdrowia życzę.Bawcie się dobrze.
2017-06-04 16:46:07
kibic
dlaczego oni używają i profanują polskie symbole ???
2017-06-04 16:44:08
roger
kod to stan umysłu... psychicznego
2017-06-04 16:28:10
AntyKOD
To stan.. chorego umysłu, ta pani ma rację.Zakrywanie twarzy nie pomoże. Poznajemy was wnuki Ubekow i dzieci SBkow. Nie pomoże kam świń oderwanych od koryta.Wasz koniec bliski i nikt was nie poprze.A pieniądze Sorosa się skończą wkrótce. 200 osób, ale tłum,ha,ha,ha!
2017-06-04 16:18:02
PL
Nic dziwnego, że starszy pan zakrywa sobie twarz - każdy normalny człowiek wstydziłby się uczestniczyć w takim spędzie. Tylko dlaczego sprofanował przy tym polskie godło?
2017-06-04 16:15:51