poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Reksio w ramce

Reksio w ramce

Reksio w ramce
Data publikacji: 2016-12-27 11:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:05
Wywietleń: 1122 189944

W Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Szczecinie na początku przyszłego roku na klatkach zawisną informacje dotyczące przebywających w boksach zwierząt. Ramki zasponsorował jeden z mieszkańców miasta.

Powieszonych zostanie 30 takich tabliczek, ich montaż już się rozpoczął. Będą zawierały użyteczne informacje dotyczące przebywającego w nim czworonoga, m.in. to, jak pies się wabi, ile ma lat, czy jest łagodny, w jakich warunkach powinien przebywać. Tabliczki wykonane są z nierdzewnego materiału. W środku mają kartkę z informacją. Zabezpieczona jest szybką z pleksi.

To kolejny w ostatnim czasie hojny dar od sponsora. Przed paroma tygodniami przedstawiciele jednej z podszczecińskich restauracji wyposażyli nowy wybieg dla psów. Obecnie w schronisku przebywa 75 psów i 59 kotów.

(isz)

Fot. ZUK

Komentarze

KOCHANE, MADRE.
Czasem sa jak SKARB NAJWIEKSZY, wart wiecej niz WSZYSTKIE PIENIADZE SWIATA. W sytuacjach najtrudniejszych z trudnych, gdy ludzie pluja w twarz bo nie masz pieniedzy, nie oplaca sie poznawac cie na ulicy bo jestes zyciowym zerem, PIES (a nie rzadko KOT) bedzie Ci staral sie pomoc jak moze. Nierzadko wyratuje z opresji. Wyciagnie z auta, wygrzebie spod gruzow. Czlowiek nie zawsze jest taki wobec innego czlowieka. Z powodu tej cechy psiej osobowosci stanowia cos w rodzaju pierwszej pomocy, szansy przezycia dla ludzi w wypadkach, katastrofach. Dlatego tak WIELE LUDZI ZAWSZE BĘDZIE TE ZWIERZAKI KOCHAĆ (no przecież nie w rozumieniu zwyrodnialych ludzi) BARDZIEJ NIŻ PIENIĄDZE.
2016-12-27 16:40:12

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

Teresa Syrek

kondolencje