środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ranił dwie osoby. Policja szuka nożownika

Ranił dwie osoby. Policja szuka nożownika (akt. 1)

Ranił dwie osoby. Policja szuka nożownika
Data publikacji: 2017-05-30 15:23
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:23
Wywietleń: 1405 263599

Policja zatrzymała 55-letniego nożownika. We wtorkowe (30 maja) popołudnie w śródmieściu Koszalina zaatakował dwie osoby, które z ranami trafiły do szpitala wojewódzkiego.

Do zdarzenia doszło w okolicach siedziby Państwowej Straży Pożarnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że trójka mężczyzn spożywała razem alkohol. Doszło do awantury z użyciem noża. Sprawca ciężko ranił swych dwóch kompanów i zbiegł. Rozpoczęła się policyjna obława. Funkcjonariusze wytypowali sprawcę. Do akcji użyli psa tropiącego. Po dwugodzinnej obławie wpadł 55-letni koszalinianin. Był kompletnie pijany. Po wytrzeźwieniu będzie przesłuchany.

Poszkodowani, w wieku 34 i 21 lat, zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z mężczyzn ma uraz brzucha, a druga został ugodzony w udo. Stan pijanych mężczyzn jest poważny. ©℗

(m)

 

* * *

Wcześniejsza informacja

Policja wstępnie wytypowała sprawcę, ale wciąż szuka nożownika. Dziś po południu w śródmieściu Koszalina doszło do ataku na dwie osoby, które z ranami trafiły do szpitala wojewódzkiego.

Do zdarzenia doszło w okolicach siedziby Państwowej Straży Pożarnej. Ze wstępnych ustaleń wynika, że trójka mężczyzn spożywała razem alkohol. Doszło do awantury z użyciem noża. Sprawca ciężko ranił swych dwóch kompanów i zbiegł. Funkcjonariusze wytypowali sprawcę. Rozpoczęła się policyjna obława. Do akcji użyli psa tropiącego.

Poszkodowani zostali przewiezieni do szpitala. Jeden z mężczyzn ma uraz brzucha, a drugi został ugodzony w udo. Stan poszkodowanych jest poważny. Obaj ranni byli pijani. ©℗

(m)

Fot. Wiesław Miller

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje