sobota, 21 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przywrócono kontrole graniczne

Przywrócono kontrole graniczne [GALERIA, FILM]

Przywrócono kontrole graniczne
Data publikacji: 2016-07-04 12:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:49
Wywietleń: 1442 142875

Kontrole graniczne mają charakter tymczasowy, co związane jest ze szczytem NATO i Światowymi Dniami Młodzieży. Straż graniczna i służby celne pracują już od północy 4 lipca. To zresztą żadne novum, bo już dwukrotnie wprowadzano takie kontrole w życie. Po raz pierwszy w 2012 roku w związku z mistrzostwami Europy w piłce nożnej i rok później, gdy odbywał się w Warszawie szczyt klimatyczny.

W poniedziałek ok godz. 9.00 punkt kontroli granicznej w Kołbaskowie wizytował Mariusz Błaszczak, minister spraw wewnętrznych i administracji. Porozmawiał z funkcjonariuszami patroli Straży Granicznej, którzy wykorzystując mobilne terminale do kontroli  oraz pojazdy specjalistyczne tzw. schengenbusy, wyposażone w sprzęt umożliwiający przeprowadzają kontrole granicznej. Patrole pracować będą do 4 sierpnia.

(mos)

Fot. i film: R.STACHNIK

Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne Przywrócono kontrole graniczne

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi