czwartek, 18 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przyszłość Europy, przyszłość Polski

Przyszłość Europy, przyszłość Polski

Przyszłość Europy, przyszłość Polski
Data publikacji: 2017-10-20 17:11
Ostatnia aktualizacja: 2017-10-21 18:38
Wywietleń: 563 297559

Między innymi (od lewej) marszałek Olgierd Geblewicz, europosłowie Dariusz Rosati i Bogusław Liberadzki wzięli udział w Książnicy Pomorskiej w Szczecinie debacie Regionalnego Forum Dyskusyjnego zatytułowanej "Przyszłość Europy, a przyszłość Polski". Fora Dyskusyjne organizowane są z inicjatywy prezydium Parlamentu Europejskiego w regionach wszystkich państw Unii Europejskiej, jako jeden ze sposobów bezpośredniego konsultowania się parlamentu z obywatelami.

(as)

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

k
Jak widzę / od 10, 20 lat ?/ tych mędrców , to wiem , że los jewropy jest w dobrych renkach / a llu tam łobywatelów było -nie napisano ! /
2017-10-21 18:29:47
k...k12
do trohana _ bujaj sie
2017-10-21 00:19:08
trohan
k..k12 - masz słowotok inaczej zwaną drysraczką myślową?
2017-10-20 20:52:54
zak
I na takie głupoty idą nasze pieniądze. Ciekawe ile im zapłacili za komunistyczna propagandę.
2017-10-20 20:52:05
k....k12
Czy te konsultacje wyglądały na zasadzie, że jak wół pierdzi to obora słucha. A cio to za kruszynka, kurczaczek sprowadził słynną lożę masońską, na którą powoływali się muzułmanie w Polsce chwaląc ją jako popleczników budowy meczetu w Warszawie, a mówił o tym dr St. Krajski i taka będzie przyszłość Europy plus pieniądz elektroniczny, czipy RFID aby wykończyć rdzennych Europejczyków, ale obojętność ludzi jest zadziwiająca, ta hołota sobie myśli, że to wszystko będzie dotyczyć jakichś onych