środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Przystojniak wypatruje człowieka

Przystojniak wypatruje człowieka

Przystojniak wypatruje człowieka
Data publikacji: 2018-01-18 00:02
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 844 309030

Gdy trafił do schroniska był tak mały, że mieścił się w dłoni. Przez zaropiałe oczy niemal nie widział. Brzuch mu burczał robakami. Futro było siedliskiem pcheł i kleszczy. Teraz to przystojniak, który piękny i zdrowy mruczeniem zdaje się przywoływać swojego człowieka.

Kadr z Przystojniakiem (429/17) datowany na połowę sierpnia - czyli z dnia przyjęcia go do schroniska - budzi grozę. To obraz kociej nędzy i rozpaczy, jaka wówczas dziesiątkowała populację wolno żyjących dachowców. Miesiące opieki, leczenia, ale również izolacji zrobiły swoje.

- Jak najszybciej musimy temu kociakowi znaleźć dom, bo zdrowy, a zamknięty: bawiąc się myszką dosłownie rozsadza klatkę. Potrzebuje człowieka, dla którego byłby oczkiem w głowie, najważniejszy, ukochany, jedyny - mówią Przystojniaka schroniskowi opiekunowie. - W niczym już nie przypomina bidy z sąsiedniego osiedla, skąd do nas trafił. Teraz to piękny i przyjazny kot. Typ mroczący i zabawowy, którego rozpiera energia. Jest w świetnej kondycji i już trochę. Będzie wspaniałym kompanem od zaraz i na zawsze.

Kto chciałby Przystojniaka (429/17) lub jakąkolwiek inną, równie samotną i złaknioną uczucia kocinę lub psinę przyjąć do rodziny jest proszony o kontakt ze szczecińskim Schroniskiem dla Bezdomnych Zwierząt: al. Wojska Polskiego 247, tel. +48 91-487-02-81, e-mail: schronisko@schronisko.szczecin.pl. Placówka jest czynna codziennie, również w soboty i niedziele (oprócz Świąt) w godzinach 9-16. Adopcje odbywają się od g. 8.30 do 15.30.

* * *

Na naszych łamach prowadzimy cykl pt. „Weź mnie KURIEREM do domu". Jest poświęcony schroniskowym zwierzakom. Znajdziecie w nim Państwo oferty adopcyjne tych, co za kratami przytuliska siedzą nie za własne winy. Z utęsknieniem czekając na swojego człowieka: niestety, czasem bezskutecznie, nawet latami. ©℗

(an)

Fot. ZUK/Schronisko

Przystojniak wypatruje człowieka Przystojniak wypatruje człowieka Przystojniak wypatruje człowieka

Komentarze

Kociara
Mam mieszkanie wypełnione maksymalnie kotkami i pieskami. Pragnę podkreślić dla potencjalnego opiekuna, że kot to lekarz. Z opieki nad kocięciem jest sama radość i dobre zdrowie psychiczne i fizyczne. Proszę mi zaufać. Ustały także niepotrzebne konflikty w rodzinie. Kotek w domu to radość i szczęście. ŻYCZĘ ODWAGI W PODJĘCIU DECYZJI O OPIECE NAD TYM KOTKIEM. a POTEM KONIECZNIE DZIELENIE SIE RADOŚCIĄ Z POSTĘPÓW W UKLADANIU SOBIE RELACJI Z KOTKIEM - OCZYWISCIE TU POD TYM ARTYKUŁEM !!!!!!!!!!
2018-01-18 14:48:12
Leon 69
Śliczny kiciuś chętnie bym go wziął ale mam w domu już dwie dziewczynki sunię Perę i kotkę Zuzię i nie wiem czy obie by przyjęły Przystojniaka do kompanii. Mam nadzieję ze trafi w dobre ręce i do kochajacej rodziny.
2018-01-18 13:39:27
miau
NA miniaturce można odnieść wrażenie, że to jakiś zmutowany prosiak z Czarnobyla ;/
2018-01-18 06:46:46

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
0
na godz. 18:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jak żyło się w powojennym Szczecinie
Morsy na kąpielisku Głębokie
Dawny Szczecin
Poprzedni Następny

Nekrologi

W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy