poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przejdzie Marsz dla życia

Przejdzie Marsz dla życia

Przejdzie Marsz dla życia
Data publikacji: 2016-04-24 07:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:42
Wywietleń: 1029 130692

W niedzielę (24 kwietnia)  ulicami Szczecina przejdzie "Marsz dla życia". Będzie to już XIV edycja imprezy organizowanej przez katolickie stowarzyszenia i Kurię Metropolii Szczecińsko-Kamieńskiej.

Tym razem jej hasło przewodnie brzmi: "Mężczyzna. Waleczne serce", co nawiązuje do zeszłorocznego "Kobieta jest piękna". Organizatorzy podkreślają, że ma ono podkreślić, jak ważną rolę odgrywa mężczyzna w walce o życie, także to nie narodzone.

Przemarsz rozpocznie się na Jasnych Błoniach o godz. 15. Trasa prowadzi przez Jasne Błonia, pl. Armii Krajowej, al. Jana Pawła II, al. Fontann, pl. Żołnierza Polskiego, al. Niepodległości, Bramę Portową, ul. Wyszyńskiego, ul. Sołtysią, ul. Grodzka i pl. Orła Białego. Finał marszu nastąpi o godz. 16.30 na placu pod Bazyliką Archikatedralną pw. św. Jakuba. Na godz. 17 planowana jest specjalna msza święta. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI (arch.)

 

Komentarze

Staszek
To nie chodzi o to jacy my jesteśmy, tylko jaka jest wasza grupa ze ś.p. Wesołowskim na czele. A co traktowania kobiet, to w mizoginii prześcigają was tylko ekstremistyczne odłamy Islamu.
2016-04-24 16:50:58
do "rożera" (jak co roku)
"Tam nic nie ma, tylko ciemność" Liczy się tylko to co jest tu i teraz.
2016-04-24 16:46:37
biedni komentatorzy
Dlaczego jesteście przeciwko życiu i tym pięknym młodym ludziom?? Skąd w was tyle jadu i nienawiści? Czyżbyście byli starzy i niekochani?
2016-04-24 12:57:29
Cap koscielny...
Wszystki sympatykom katabaslandu polecam lektury na stronie:Racjonalista.pl
2016-04-24 11:21:34
kierownik
kutwa sredniowieze dyktat watykanu
2016-04-24 10:57:06
Gargamelu,
Ciebie z pewnością nikt nie spali głównie ze względu na posiadaną ilość komórek mózgowych.
2016-04-24 09:57:04
Gargamel
Autor zapomniał dopisać, że będą też stosy na których spali się wszystkich którzy mają o jedną komórkę mózgową więcej od organizatorów i uczestników... innymi słowy są otwarci na świat, a nie zamknięci w zaśmierdnietym średniowieczu.
2016-04-24 09:49:50
roger
wspaniałe świadectwo miłości do człowieka!!!!!!!!!!!
2016-04-24 08:04:18