wtorek, 12 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów

Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów [GALERIA]

Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów
Data publikacji: 2017-07-16 16:54
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:35
Wywietleń: 482 276314

Ponad 100 osób protestowało przed szczecińską siedzibą Prawa i Sprawiedliwości przeciwko zmianom w sądownictwie, jakie zamierza przeprowadzić partia rządząca. Wśród protestujących byli sympatycy Komitetu Obrony Demokracji, Nowoczesnej, Partii Razem, Platformy Obywatelskiej.

- PiS jest gotowy zniszczyć Sąd Najwyższy, ostatnią ostoję demokracji w tym kraju - stwierdził Przemysław Słowik, sekretarz Nowoczesnej. - Jesteśmy zjednoczeni ponad podziałami, niezależnie, jakie środowiska reprezentujemy. Musimy wspólnie pokazać nasz sprzeciw.

"Wolność! Równość! Demokracja!" - skandowali manifestanci. A także: "Nie ma zgody na takie metody!".

- Jeśli PiS przeprowadzi przez Sejm ustawę likwidującą Sąd Najwyższy, skończy się demokracja, jaką znamy, i musimy mieć tego świadomość - mówił Piotr Misiło, poseł z Nowoczesnej. - Nic już nie będzie takie samo. To jest ten czas, kiedy wszyscy musimy protestować. Nie wolno nam wyjeżdżać na wakacje, nie wolno nam pić w kawiarniach poza granicami Rzeczypospolitej, kiedy tutaj jest zamach na demokrację. Z tego miejsca chciałbym obiecać, to nie jest groźba, tylko obietnica: drodzy parlamentarzyści z Prawa i Sprawiedliwości, kiedyś przyjdą po was, jeśli nie będzie to za rok, to za dziesięć lat, ale przyjdą, i zostaniecie ukarani za to, że w buńczuczny sposób, nie licząc się z Polakami, chcecie zlikwidować nam praworządność i demokrację.

Tomasz Grodzki, senator Platformy Obywatelskiej, odwoływał się do historii Szczecina jako miasta protestów.

- Szczególnie z naszego miasta, które tyle doświadczyło w czasie kolejnych zrywów robotniczych, muszą iść impulsy, aby PiS zrozumiał, że naród nie pozwoli na to, aby trzy filary demokracji zostały złamane - powiedział.©℗

(as)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów Przeciwko PiS-owi, w obronie sędziów

Komentarze

wiso
Powinni zrobiv demonstracje oszukani przez sady, ciekawe ile by bylo wiecej ludzi?
2017-07-17 18:06:33
Bartek
Pozyteczni idioci protestuja broniac ukladow, zlodziejstwa i mafii... Tyle w temacie
2017-07-17 17:57:41
SOCHA
BRAWO ZIOBRO PALESTRA DO REORGANIZACJI, SAM PROWADZIŁEM SPRAWY SPADKOWE I PO 4 LATACH NIE DO KOŃCA TEMAT ZREALIZOWAŁEM ,SĄDOWNICTWO MA ZA DUŻO LUK TAK PRAWNYCH JAK I ORGANIZACYJNYCH ,LUDZIE POZBAWIANI DOBRYCH POSAD NO PROTESTUJĄ I TU NIE WIDZĘ CZEGOŚ NIE NATURALNEGO TO REAKCJA NORMALNA , CZY BĘDZIE NORMALNIE PO REORGANIZACJI TO JUŻ INNA SPRAWA ALE ZOBACZYMY.
2017-07-17 17:43:31
do Szczecin Wolny od PIS
chyba się przejęzyczyłeś - pod przykrywką KOD i przystawek powinno być
2017-07-17 11:16:18
Szczecin Wolny od PIS
Juz przestancie sie tak udzielac wy byli milicjanci i inna komunistyczna choloto pod przykrywka PISu ilu was tam takich jak Piotrowicz zasluzony prokurator w PRLu? Widzimy ze znowu stosowac chcecie dawne metody. Ale jest jeszcze 26mln Polakow ktorzy w koncu wyjda na ulice i pogonia tych PISiorow
2017-07-17 04:32:34
Marian cytaty poslow PIS
Rafał Ślusarz @slusarzrafal Opozycja myśli, że zmieniamy prawo pod siebie, a nie dla uzdrowienia nieprawidłowych mechanizmów. Stąd pytania: a co po zmianie władzy. Jolanta Szczypinskaa Prosze im uświadomić ,ze zmiany nie przewidujemy, więc niech sie przestaną troszczyć PRL i metody KOMUNISTOW jak za Gomulki!!!!!
2017-07-17 04:28:49
@wert
Masz na myśli delikatesy prowadzone przez TW Barbarę? One padły, bo kapuś SB nie raczył regulować płatności za towar i personelowi pensji. Za to wybudował sobie posiadłość w Monako, do której miał się przenieść jak PiS wygra wybory, ale kapuś jak to kapuś i tego zobowiązania nie dotrzymał i wciąż zatruwa polskie powietrze swoimi wyziewami. Wymienione przez ciebie firmy w końcu przynoszą dochody, bo zarządy z nadania PiS prowadzą te przedsiębiorstwa ku rozwojowi i zyskom, a nie ku złodziejskiej "prywatyzacji" jak to robiła ekipa PO/tzw.PSL. Nikt nie zaprzestał budowy dróg w Polsce. Szczególnie ruszyło się w naszym województwie w postaci dróg S3 i S6, a także tunelu do Świnoujścia czego nie mogliśmy doczekać się przez 72 lata po wojnie. Polska armia rozwija się znakomicie i to nie tyle w segmencie generałów po moskiewskich uczelniach, ale w segmencie wojska operacyjnego i uzbrojenia. Polski sektor zbrojeniowy przeznaczony do likwidacji przez "fachowców" z PO/tzw. PSL właśnie ożywa. Ceny w sklepach uzależnione są od podaży i popytu. Ponieważ ludzie coraz lepiej zarabiają, więc i popyt się wzmaga. To dobry objaw wzrostu zamożności społeczeństwa. Przy otwartych granicach rząd nie ma możliwości "podnieść cen", bo zaraz może wjechać na nasz rynek tańszy towar z innego kraju. Skoro np. nie wjeżdża do nas masło za 1 euro, to znaczy, że u innych tez podrożało i nie ma chętnych na zrobienie dealu w Polsce. Sądzę, że wykazałem ci, że kłamałeś w każdym słowie swojego wpisu. Ot, małe jajo wszy.
2017-07-17 01:11:34
Obiektywny
@ wert Każda partia rządząca obsadza firmy państwowe swoimi ludźmi. Nie bój się o nie. Mamy teraz duży wzrost gospodarczy, rekordowo niskie bezrobocie i deficyt budżetowy w maju na poziomie 0,3% założonego na ten rok. PO pobiło rekord i zadłużyło Polskę bardziej niż Gierek.
2017-07-17 00:03:06
mieszkaniec
Smutne, że ci ludzie nie szanują zieleni. Straż miejska powinna interweniować. Szkoda trawnika.
2017-07-16 23:37:38
Różowa wstążka?
Misiło chyba imprezy pomylił :)))
2017-07-16 23:34:40
:)))
Pięknie! Sami działacze partyjni i garstka oszołomów. Przy takiej dziadowskiej opozycji PiS będzie rządzić wiele dekad. Brawo! Wreszcie Polska staje się poważnym, suwerennym państwem. Aż chce się żyć!
2017-07-16 23:30:42
donaldo
protestowało 100 osób z czego 80 z domu opieki społecznej. naprawdę śmiać się chce z tej totalnej opozycji .czy wy nie widzicie ze jesteście w ogromnej mniejszości???? puczyści spod znaku swetru i Schetyny na siłę wmawiają ludziom ze demokracja jest zagrożona...miały być miliony przyszła garstka dziadków
2017-07-16 23:27:12
Precz z komuną!
Nie wycieraj sobie gęby robotniczymi protestami sprzed lat, pseudoelito.
2017-07-16 23:23:27
wert
Ostatni rok to było jedno wielkie rozkradanie Polski przez PiS. Poobsadzali swoimi ludźmi Azoty, KGHM, Energę, PZU i doją je na całego. Za 2 lata tych firm może już nie być. Zadłużenie kraju rośnie na potęgę. Wykończyli POLSKĄ się marketów Alma. Armia w rozsypce, budowa nowych dróg wstrzymana, ceny w sklepach rosną w zatrważającym tempie. Mało ?? Pisdzielczemu rządowi najwyraźniej mało/
2017-07-16 23:11:30
@IMER
a Amber Gold to niby za czyje pieniądze powstał ? pisowskich SKOKów ! Plichta się wysypał
2017-07-16 23:00:51
srusk
kwiczeć kwiczeć mieliśmy 8 lat waszej demokracji gdzie kradli i sprzedawali Polskę teraz wraca normalność a cała opozycja i złodzieje kodziarze dostali rozwolnienia coś pięknego:)
2017-07-16 22:38:49
ccccccccccccccc
.ostatnie podrygi komuchów, lewaków, UB-eków i i tej ho..ty odstawionej od koryta.........
2017-07-16 22:33:26
Do Imer
Chłopie, jesteś ogłupiony medialna sieczką Rydzyka i gazety tzw. polskiej. Otwórz oczy i zacznij myśleć samodzielnie. Nie ma żadnych ubeków, esbeków bo oni mają Polskę gdzieś i siedzą w domach. Na manifestacje przychodzą zwykli Polacy, patrioci, którzy poświęcają swój wolny czas żeby zaprotestować przeciwko rosnącej w Polsce dyktaturze. To co wyprawia dzisiaj PiS może się podobać chyba tylko tym którzy tęsknią za czasami komuny.
2017-07-16 22:33:21
Myśl
Tym ludziom trzeba dziękować - walczą o wolną, demokratyczną, praworządną Polskę. PIS ma w swoich rękach władzę ustawodawczą i wykonawczą dzięki swoim wyborcom. Prezes Kaczyński wykorzystuje tę władzę skrzętnie i interesownie. Co najmniej TKM do kwadratu. By nikt nie kontrolował jego poczynań, ubezwłasnowolnił Trybunał Konstytucyjny. Teraz robi zamach na sądownictwo. I nie chodzi mu o poprawę działania sądów, tylko o wymianę kadr na te, które się mu podporządkują. Władza sądownicza ma być podległa aktualnie rządzącym politykom, a nie służyć społeczeństwu. Konstytucja, to dla prezesa PIS nieważny świstek papieru.
2017-07-16 22:26:11
Szczeciński patriota
Nie oddamy Polski w ręce dyktatury! Polska należy do nas, Polaków a nie do pisowców! Tylko niezawisłe sądy gwarantują ochronę dla obywatela przed państwem!
2017-07-16 22:25:10
abba
To największa zgraja ludzi w Szczecinie która ogląda Telewizję, słucha Radia a nie opłaca Abonamentu RTV.
2017-07-16 22:21:02
@............
Głąbie kapuściany, a 22% poparcia dla PSL w wyborach samorządowych, to co było? Rzeczywistość? Chyba twoja, skręcona! Za brak prezydenta z innej opcji musisz winić naród ha, ha, ha. Kukiz brał udział w próbie zerwania kworum podczas jednego z najważniejszych dla PiS i reform głosowań ustaw sądowych. Ściśle współpracował w tym dziele z PO i N. To jaki to jest koalicjant PiS głąbie kapuściany?! Nie masz wiedzy nawet o wydarzeniach z ostatnich dni, a próbujesz się wypowiadać. Typowy KODziarz w d***ie był, g**no widział!
2017-07-16 22:20:15
@Anka
Anka wyluzuj! Nigdy ubek nie strzelał do ubeka czy do swojego TW. Nigdy też ubecy nie chcieli, żebyś nie musiała stać po paszport i mogła wyjeżdżać wszędzie. Nigdy też ubecy i komuchy nie chcieli, żebyś mogła żyć jak chcesz. Wszystko ci się pomyliło albo nie wiesz kto tam demonstrował.
2017-07-16 22:06:46
Obiektywny
@ zed Dlaczego lewaki lubią mataczyć?
2017-07-16 22:06:30
zed
Największy wstyd dla człowieka to głosować na PIS. Nikt się już do tego nie przyznaje bo wiąże się to z łatką zdrajcy Polski
2017-07-16 21:58:00
IMER
Do Marian... Przepisywać post komuszą konstytucję każdy potrafi. Musisz zrozumieć Ubeksitan boi się sprawiedliwości i rozliczeń wobec kradzieży jakiej dokonali w Polsce przez 8 lat rządów PO_PSL czyt. "tzw". reprywatyzacja warszawy, Amber Gold, spalenie budki pod ambasadą Rosyjską na zlecenie ministra, a z naszego podwórka złodziejska próba sprzedaży PŻB, wykończenie Stoczni Szczecińskiej. O to tu chodzi a nie o Konstytucję o której tak tu wypisujesz, tak "fachowo" :)
2017-07-16 21:55:32
art 10 Konstytucji RP
1. Ustrój Rzeczypospolitej Polskiej opiera się na podziale i równowadze władzy ustawodawczej, władzy wykonawczej i władzy sądowniczej. 2. Władzę ustawodawczą sprawują Sejm i Senat, władzę wykonawczą Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej i Rada Ministrów, a władzę sądowniczą sądy i trybunały
2017-07-16 21:51:09
IMER
Do Anka... Androny wypisujesz jakich mało... Te dziadki o których piszesz to spadkobiercy ZBOWiD-u, ORMO, PZPR-u, bardziej w tym kierunku... :). Prawdziwy opozycjonista mający godność i honor nie stanie przy fladze tęczowej, która jest symbolem Sodomii a nie Polski o którą walczyli prawdziwi bohaterowie. A rysiu bez "sfetru", który namawia do obalania demokratycznie wybranego rządu w wolnych wyborach.To kto to jest? Zdrajca który nawołuje do zamachu stanu!!! To czego bronią towarzysze z pod flagi KOD? Demokracji???!!!Jakiej??? Ich tzw. demokracja to dalej rozkradać kraj i ciągnąc całymi hordami tzw. imigrantów bo Makrela tak chce.Rozumiesz teraz, czy dalej nie?
2017-07-16 21:43:09
antypis
100% poparcia dla protestujących - to są prawdziwi polscy patrioci
2017-07-16 21:42:05
anna
Ludzie, tu nie chodzi sądy. Tu chodzi o zamach na demokrację w Polsce, na naszą wolność. Czy Wy nie widzicie że Kaczyński robi dokładnie to samo co Hitler w latach trzydziestych ?
2017-07-16 21:35:04
A był wózek z bułką moczoną w ciepłym mleku dla tych weteranów ??
.
2017-07-16 21:16:24
kibic
te 100 osob to jest zwykły margines i patplogia ... szkoda o nich pisać,ale widzę,że redakcja jest po ich stronie dlatego nagłaśnia te pajacowania.
2017-07-16 21:03:08
Stoczniowiec z K2
Ile lat macie Panstwo co tak bronicie PISu?? Czy zyliscie w czasach glebokiego PRLu?? Co wiecie o systemie totalitarnym??? Czy byliscie pomiatani aresztowani przez Milicje i UB?? Co do stoczni to chyba nie znacie jej historii. Chyba nigdy tam nie pracowaliscie. PO przyczynilo sie do upadku i to jest prawda ale upadek stoczni zapoczatkowalo SLD kontynuowalo PIS a dokonczylo sprawe PO!!!! Najlepiej nasluchac sie propagandy w TVPIS lub TVtrwam a potem pluc po katolicku na innych rodakow. I to plucie to jest ten chory nacjonalizm, faszyzm!!!!
2017-07-16 21:01:33
Konstytucja Polski Rozdzial 1
Art. 13. Zakazane jest istnienie partii politycznych i innych organizacji odwołujących się w swoich programach do totalitarnych metod i praktyk działania nazizmu, faszyzmu i komunizmu, a także tych, których program lub działalność zakłada lub dopuszcza nienawiść rasową i narodowościową, stosowanie przemocy w celu zdobycia władzy lub wpływu na politykę państwa albo przewiduje utajnienie struktur lub członkostwa.
2017-07-16 20:54:16
Przeciwszmat
eLYTA się zjawiła!
2017-07-16 20:51:29
Daro
Czy któryś z pisowskich tchórzy raczył wyściubic nos z biura, czy bali się swego Suwerena ?
2017-07-16 20:50:43
Helmut Krupke aus Penkun
Ok rozumiem, że opozycja demonstruje. Ale po co te gejowskie flagi???
2017-07-16 20:48:55
............
@Janusz masz racje ale problem w tym ze kolejne wybory juz nie beda demokratyczne ,poszli po calosci, nawet nie ma prezydenta z innej opcji zeby cos blokowal a przez "inteligentow" z Razem ktorzy obecnie protestuja lewica stracila 11% ,gdyby nie oni lewica by weszla i nie mieliby monopolu nawet z ciastkiem ktorego na protestach nie bylo bo to ich nieformalny koalicjant, ciekawe jak sie czuja wyborcy ciastka ,brak slow.
2017-07-16 20:47:35
Anka
Do Rygiel i innym podobnym Najwidoczniej te dziedki maja wiecej odwagi niz mlodziki. To te dziadki walczyly o Polske WOLNA w ktorej zapewne sie wychowales!!! To do tych DZIADKOW PRL strzelal, aresztowal, wysylal ZOMO aby sila spacyfikowac wolanie o wolnosc!!! To dzieki tym DZIADKOM jestes czescia wspolnej europy i mozesz jechac gdzie chcesz (nie czekajac o zgode na paszport) kupowac co chcesz i zyc jak chcesz!!!!! zwolennikow PISU jest 5.5 mln Zwolennikow innych partji 4.5 mln a gdzie te 26mln pozostalych obywateli???? Czy te 26mln chce powrotu ustroju jak PRL gdzie partia jedna jedyna ma pelnie wladzy nad wszstkim i moze robic co chce??? Czy w takiej POLSCE chceciezyc? W POLSCE jak w Bialorusi pod wladza Lukaszenki????
2017-07-16 20:46:43
Obiektywny
@ IMER Sam Bolek mówił nawet swego czasu za pseudo rządów PO-PSL, że by pałował wtedy protestujących.
2017-07-16 20:46:11
Obiektywny
Komitet Olewania Demokracji znów zaczyna rozrabiać. Całe szczęście, że w Szczecinie w liczbie 0.025% populacji miasta.
2017-07-16 20:39:25
Marian
KONSTYTUCJA RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ z dnia 2 kwietnia 1997 r. PREAMBUŁA W trosce o byt i przyszłość naszej Ojczyzny, odzyskawszy w 1989 roku możliwość suwerennego i demokratycznego stanowienia o Jej losie, my, Naród Polski - wszyscy obywatele Rzeczypospolitej, zarówno wierzący w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielający tej wiary, a te uniwersalne wartości wywodzący z innych źródeł, równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski, wdzięczni naszym przodkom za ich pracę, za walkę o niepodległość okupioną ogromnymi ofiarami, za kulturę zakorzenioną w chrześcijańskim dziedzictwie Narodu i ogólnoludzkich wartościach, nawiązując do najlepszych tradycji Pierwszej i Drugiej Rzeczypospolitej, zobowiązani, by przekazać przyszłym pokoleniom wszystko, co cenne z ponad tysiącletniego dorobku, złączeni więzami wspólnoty z naszymi rodakami rozsianymi po świecie, świadomi potrzeby współpracy ze wszystkimi krajami dla dobra Rodziny Ludzkiej, pomni gorzkich doświadczeń z czasów, gdy podstawowe wolności i prawa człowieka były w naszej Ojczyźnie łamane, pragnąc na zawsze zagwarantować prawa obywatelskie, a działaniu instytucji publicznych zapewnić rzetelność i sprawność, w poczuciu odpowiedzialności przed Bogiem lub przed własnym sumieniem, ustanawiamy Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej jako prawa podstawowe dla państwa oparte na poszanowaniu wolności i sprawiedliwości, współdziałaniu władz, dialogu społecznym oraz na zasadzie pomocniczości umacniającej uprawnienia obywateli i ich wspólnot. Wszystkich, którzy dla dobra Trzeciej Rzeczypospolitej tę Konstytucję będą stosowali, wzywamy, aby czynili to, dbając o zachowanie przyrodzonej godności człowieka, jego prawa do wolności i obowiązku solidarności z innymi, a poszanowanie tych zasad mieli za niewzruszoną podstawę Rzeczypospolitej Polskiej. I w OBRONIE TEGO PRAWA POWINNI WSZYSCY ZAPROTESTOWAC PRZECIWKO NACJONALISTOM Z PISU I ICH malej grupie zwolennikow!!!
2017-07-16 20:38:30
Wolność Równość Demokracja
A zdrajcy Polski z PiS muszą odejść
2017-07-16 20:35:42
nie nowoczesny
chorzy nawiedzeni pozbawieni myslenia ludzie!!!! na oczyszczalnię ścieków idzcie pyskować!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017-07-16 20:33:59
sasiedka
BRAWO_BRAWO Szczeciniak. Masz 1000% RACJI. Ten sad najwyzszy to rak szerzacy sie blyskawicznie i zjadajacy resztki Naszej Demokratycznej Wolnosci!!!! To wrzod poprzedniego systemu!!!Bez wzgledu na to kto ma odmienne zdanie i chce Sadu Najwyzszego -ja Panstwa ZAPEWNIAM - ten Sad jest NIEPOTRZEBNY w tej strukturze jaka ona jest teraz!!!! skoro jego decyzje sa "uchylane" przez Unijne Orzecznictwo!!!! ( a ile niewinnych ludzi zmarlo przez wyroki!!! tego sadu najwyzszego )!!!
2017-07-16 20:28:20
Janusz
Protestujący zapomnieli, że PiS wygrał demokratyczne wybory. Wygrał bo Polacy mieli dość liberalno-lewicowych rządów. Rządów rozkradania Polski, dewastacji prawa, lekceważenia społeczeństwa. Liczne ujawniane afery autorstwa PO/PSL, niebotyczne przywileje zostają upublicznione i osądzone i stąd bierze się strach przed rządami PiS.
2017-07-16 20:27:14
IMER
Do tzw. Stoczniowca z K2 Chłopie naprawdę tak myślisz jak piszesz czy TVN( Tusk Vision Network) tak Ci mózg zblatował? W Sądach siedzą kacykowie którzy sądzili właśnie stoczniowców za Walkę o wolność. Androny wygadujesz że głowa mała. A kto Ci tu demokrację zabiera? Towarzysze z pod flagi KOD( Komitet Obrony Koryta) krzyczą co im się podoba i protestują gzie chcą... Za PO spałowali by ich i wyzwali od warchołów... A może budkę pod ambasadą Rosyjską spalić na zlecenie ministra byś chciał? O taką demokrację Ci chodzi. Ale jaja, ale jaja co ? Nie byłoby już PŻB, Azotów,PŻM-u że o Stoczni nie wspomnę gdyby panowie Nitras i spółka z pod znaku PO rządzili dalej.Wyłącz TVN wtedy Ci przejdzie.
2017-07-16 20:15:51
Miś
To nie ważne ilu ludzi zaprotestowało . Ważne jest to ,że Pan Kaczyński i jego sympatycy podążają drogą wytyczoną przez niejakiego Hitlera - nie mogąc zmienić konstytucji - zmieniają ją poprzez zmiany w ustawach . Wiemy jak skończył Hitler .
2017-07-16 19:49:23
szczeciniak
LUDZIE strajkujacy !!!! NIE MA w Prawie Ustanowionym czegos takiego: Wolnosc, Rownosc, Demokracja!!!! Czy wam sie poprzewracalo w rownowadze czy Ktos was oplaca ??? A Tomasz Grodzki NIECH NIE klamie ze zna historie Szczecina - szczegolnie ta z czasow PRotestow. Wowczas to Szczecin protestowal ( skutecznie) w sprawie ktora NIE jest znana Tomaszowi, bo byl jeszcze w pampersach politycznych - (moze?!) Wiec mlodzi szczecinianie idzcie na Arkonke, lub pograjcie w pilke nozna - to Wam na zdrowie i sprawnosc i urode - dobrze zrobi. Zostawcie polityke "niedorobionym". A dla Pana Przemyslawa Slowika przypomne, ze znam mnostwo spraw skierowanych do Sadu Najwyzszego przez osoby Baaardzo pokrzywdzone a Tam w tym Sadzie Najwyzszym utopiono ludzi cennych, prawych, "niewinnych"!!! Dopiero Odwolania do Unijnych wladz przyniosly skutek i napietnowanie wlasnie Sadu Najwyzszego w obronie ktorego wystepujeci!!!!!
2017-07-16 19:34:20
rest
Znajdzie się kij na Kaczyńskiego ryj
2017-07-16 19:31:13
Sylwia
PiS przegra bo nie rozumie jednej ważnej rzeczy - że Polakom nie można odbierać wolności. Przejechał się na tym Gomułka, Gierek, Jaruzelski, przyjedzie się też Kaczyński.
2017-07-16 19:06:31
lol
Kibole z Krakowa przemycajacy uchodzcow tez byli ?o tym sie z rezymowych mediow nie dowiecie, tacy patrioci .... lol ,w Wenezueli to samo było kilka lat temu
2017-07-16 18:55:38
brys
PiS skończy jak PZPR na którym się wzoruje. Będzie sztandar wyprowadzić i do pierdla.
2017-07-16 18:53:06
Przeciw
W obronie koryta
2017-07-16 18:48:05
hehehe
Jest moc, nieprzebrane tłumy ludzi! Tej siły już nikt nie powstrzyma! W Warszawie też tłum 4,5 tys! Brawo! :-))))
2017-07-16 18:46:14
alex
Kaczyński jak dożyjesz to będziesz siedział. Polacy Ci tego nie wybaczą
2017-07-16 18:42:17
Felek
Na fotografiach sama młodzież🤓
2017-07-16 18:39:11
Rydygier
Dziadki nie mają co robić w niedzielę? Z wnukami na spacer, a nie szopki urządzać...
2017-07-16 18:22:35
Stoczniowiec z K2
Szkoda ze ludzie juz nie pamietaja jak to bylo za PRLu i jakie metody oni stosowali. A teraz mamy powrot tego ustroju i metod pod szyldem PIS. Czy ci co stali pod stocznia w 80 i 89r nie pamietaja przeciwko czemu tam stali?? Trzeba znowu walczyc o wolnosc demokracje o POLSKE Trzeba pokazac Tym dyktatorom z PISu!!! Za rok dwa moze juz byc za pozno!!!! Po 25 latach wolnosci (moze nie doskonalej) ale jednak, horor PRLu powraca jako PIS!!! Sady, Konstytucja, teraz tylko brakuje Zmechanizowanych Oddzialow Policji Obywatelskiej!!!!!
2017-07-16 18:09:19
I ta tecza na fladze
Mówi wszystko
2017-07-16 18:08:07
fachofiec
Czy pan dyrektor-senator naprawił już finanse szpitala, który koncertowo zadłużył, że bierze się za naprawę demokracji?
2017-07-16 18:07:28
Uuui
Te przepisy zbliżają nas do prawa w innych demokratycznych krajach No chyba że uznajemy że w Niemczech nie ma demokracji Tam nie ma uprzywilejowanej bezkarnej kasty jaką u nas pragną niektórzy (KOD tzw obywatele rp) zachować
2017-07-16 18:06:44
Omatko
Ponad 100 osób na tak duże miasto przecież to żenada.
2017-07-16 18:06:39
piotr
W tym tłumie bije prawdziwe serce Polski. Przeciwstawienie się obecnie rządzącmemu reżimowi jest naszym obowiązkiem inaczej doszczętnie zniszczą nasz kraj.
2017-07-16 18:06:26
o
obserwowałem to żałosne zbiegowisko rachitycznie skandujące bez przekonania hasła rzucane w tłum wodzących otępiałym wzrokiem frustratów. chyba zamiast grzybków podgrzybków których jest wysyp w szczecińskich lasach do surówki na obiad zaserwowali sobie jakieś halucynogenne hodowane specjalnie na takie okazje. duch fantazji mocy unosił się nad ciżbą aż widać było orła białego w chmurach...leciał i coś kropiło...jakby ich obszczał-mówią że padało
2017-07-16 18:02:49
wielki szacunek dla protestujących
Jestem całym sercem z Wami podobnie zresztą jak większość szczecinian
2017-07-16 18:01:39
antydebil
Trzymam kciuki za tą "lokalną piękność" z kolorową flagą buhahahah ....
2017-07-16 18:00:06
vera
Przecież każdy wie że PiS przygotowuje się do fałszowania wyborów. Po to chcą przejąć kontrolę nad Sądem Najwyższym.
2017-07-16 17:56:11
i o to chodzi
Trzeba wreszcie uwolnić Polskę z pisowskiej dyktatury. Miarka się przebrała.
2017-07-16 17:48:43
brawo KOD
Ani kroku w tył aż do obalenia tego prorosyjskiego rządu
2017-07-16 17:40:01
Bywalec
Szuje, mendy, zboczeńcy to dokonują zamachu na niezależność sądów.
2017-07-16 17:36:23
24KOD
Zmiana mazwy zalecana
2017-07-16 17:25:12
UBywatele
Szuje, mendy, zboczeńcy...fajnie, że się tak nie kryją.
2017-07-16 17:05:11