sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Przebili opony i poszli do lokalu

Przebili opony i poszli do lokalu

Przebili opony i poszli do lokalu
Data publikacji: 2016-02-15 18:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:36
Wywietleń: 1663 120226

Najpierw przebili w samochodzie opony, a potem poszli do pobliskiego lokalu. Mieli pecha, bo tam zarejestrował ich monitoring.

Zgłoszenie o popełnieniu przestępstwa trafiło na policję. Mundurowi po przeanalizowaniu nagrania wytypowali sprawców tego czynu. Ustalili, gdzie mogą przebywać i zatrzymali 46- i 56- latka w jednym z mieszkań na szczecińskim Niebuszewie.

- Mężczyźni byli zaskoczeni widokiem policjantów. Jeden z nich był nietrzeźwy. Obaj trafili do policyjnego aresztu. Nie byli wcześniej notowani - informuje asp. szt. Anna Gembala.

Sprawcy usłyszeli już zarzuty zniszczenia mienia. Przyznali się do tego czynu i powiedzieli, że uszkodzili opony na zlecenie nieznanego im mężczyzny.

Obaj mężczyźni poddali się dobrowolnie karze. Prokurator wymierzył im karę sześciu miesięcy bezwzględnego pozbawienia wolności. Muszą też naprawić szkody w kwocie prawie 6 tysięcy złotych. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

Komentarze

@
Pojazd zapewne był pani sędziny i dla tego tak pojechała z wyrokiem. Dziwne ze jakoś w tej sytuacji sędzia nie policzył amortyzacji i zużycia opon jak to ma miejsce w podobnych przypadkach. A jak znam życie to opony buły Stomil-owskie, po 250 zł za sztukę , zjechane do zera, czyli łyse. ....a do " PRECZ Z BANDYTAMI"....zacznij od magistratu....
2016-02-16 13:23:32
Precz z bandytami
I bardzo dobrze, skoro raz zeszli na przestępczą drogę, jest wielce prawdopodobne, że uczynią tak ponownie. Poza tym, co to za bajka, że nieznajomy mężczyzna im to zlecił? Za darmo kazał to zrobić, czy dał pieniądze, a jak dał, to jak nadzorował przebieg prawidłowego wykonania zlecenia? No i oczywiście sama dzielnica mówi za siebie - Niebuszewo. P.S. Jak ktoś się nie zna na motoryzacji, albo jeździ tico, to niech się nie wypowiada. Zwykłe Micheliny 225/40R19 mogą kosztować ponad 1700 zł za sztukę, więc to normalna cena.
2016-02-16 07:58:10
haha
mało 2 lata :),a fura była wujka proroka, jedna opona warta 1500 zł dlaczego tak mało :)
2016-02-15 22:31:03
Asia
Pół roku więzienia, chociaż wcześniej nie byli karani? O co chodzi???
2016-02-15 22:02:47
dareczek66
Ten czyn potempiam niech zaplaca za szkody ale 6 miesiecy wiezienia ??? To po ile musza dostac za afere Amber Gold lub za przekrety w SKOK WOLOMIN Pol roku za 6 tys to za 4 miliardy w wolominie to po 100 tys lat ??
2016-02-15 21:35:11
Co?
6 tys za opony? Na 20 jeździł? A pół roku bezwzględnego za coś takiego to jest k...a skandal!
2016-02-15 19:18:53