poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Protesty KOD-u i Razem

Protesty KOD-u i Razem [FILM]

Protesty KOD-u i Razem
Data publikacji: 2016-04-04 14:45
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:40
Wywietleń: 1469 126949

Poniedziałkowej wizycie premier Beaty Szydło w Szczecinie towarzyszyły protesty przedstawicieli Komitetu Obrony Demokracji oraz grupy osób (głównie z partii Razem) sprzeciwiających się ewentualnemu zaostrzeniu przepisów ustawy antyaborcyjnej.

Przed gmachem Akademii Morskiej pikietujący z KOD-u trzymali m.in. tabliczki z napisem: „Beato! Opublikuj wyrok Trybunału Konstytucyjnego”. Konferencji prasowej szefowej rządu na pokładzie „Nawigatora XXI” towarzyszył natomiast protest kilkunastu osób (głównie z partii Razem), sprzeciwiających się zaostrzeniu ustawy antyaborcyjnej. Grupa stała przy statku „Ładoga”, oddzielona przez policję.

– Jestem zdziwiona, bo polski rząd w tej chwili nie pracuje nad takimi zmianami – odpowiedziała premier na pytanie dotyczące nowelizacji ustawy antyaborcyjnej. ©℗

(ek)

Film: Paulina Sikora

Fot. Ryszard Pakieser

Komentarze

patriota
Do @PO...czyli Niemcy -Bundesnachrichtendienst (w skrócie BND) ?!
2016-04-06 12:23:13
PO - Panamskie Oszczednosci...
Odp. do Patrioty... pare zlotych to probuja KOD-ziarze PO-zbierac wsrod siebie sami... ( jak w mojej Parafi Proboszcz z Ministrantami... ) a reszte PO-krywaja Ich Oligarki z BARDZO DUZEJ KASY "zarobionej" w latach 1945-2015 !!
2016-04-06 00:18:24
patriota
Kto ich finansuje?
2016-04-05 13:31:02
Dlugo-PiS,
KOD = K-omunistyczny O-ddzial D-estabilizacji dzisiejszej Polski !!
2016-04-05 12:15:41
Wtajemniczony...
Odp. do komentarza Mariana z dnia 4/4 godz.23.34...! PO czesci masz racje, gdyz jeszcze obydwoma Solidarnosciami w Szczecinie (tj. tej na Kaszubskiej i tej na Wojska Polskiego) Rzadza dalej byli dlugoletni... KOMUNISCI !!
2016-04-05 12:11:25
nikodem
Niech idą protestować pod kościoły. Tam siedzą ci, którzy są prowodyrami.
2016-04-05 12:05:45
I na Jesien zamiast lisci...
PO-stkomunisci i KOD-ziarze... dajcie obecnemu Rzadowi jeszcze tylko troche czasu, to OPUBLIKUJA Wam wszystkie WYROKI za cale 68 lat... Waszego NIEUDOLNEGO PO-stkomunistycznego Rzadzenia !!
2016-04-05 12:01:38
Komitet Obalania Demokracji
Dobrze, że pokazują się Razem, przynajmniej wiadomo z jakimi jednostkami mamy do czynienia.
2016-04-05 08:58:14
tłum
Tłumy że ho ho. Chyba aż z 10 osób było. I to albo emeryci albo bezrobotni ponieważ ludzie pracujący nie mają czasu na takie bzdety. Jaki obraz dajecie młodym ludziom (spotkanie Szydło było na AM). Mieli z was tylko ubaw (tzw. beke) i nic więcej, gdyż oni również nie mają czasu na te bzdety
2016-04-05 08:17:27
Remek
Ale tłumy!! Ha,ha niewielu was zostało.
2016-04-04 23:36:40
Marian
Przemysl stoczniowy nigdy sie nie odrodzi w Szczecinie!! Przeanalizujcie sobie drodzy Panstwo materialy dostepne w internecie. projekty ustawy oraz juz podpisane umowy dzierzawy na terenach po bylej stoczni! Zobaczcie kto trzyma reke i za ile wynajmuje pozostalosci stoczniowe. jesli chodzi o aborcje to jak mozna byc az tak zaklamanym i mowic takie rzeczy w oczy innych obywateli!!!! Masakra Czy ci ludzie wywodzxa sie z Solidarnosci? Bo jak dla mnie te metody opisane sa jako metody partji PZPR. Czy to powrot do przeszlosci?
2016-04-04 23:34:32
raku
fajny utwor youtube Evtis & Basti-zaKODowani
2016-04-04 20:07:24
Gość
Jak znosicie Państwo taką obłudę?
2016-04-04 19:58:58
Obserwator
Rząd nie pracuje, wystarczy, ze ministrowie i premierowa bedą za. Amen
2016-04-04 19:27:59
My
Brawo Szczecin
2016-04-04 18:23:19
KOder
"A te stare baby do darcia pierza a nie gęby." - To seksistowska, pogardliwa wypowiedź. Wstyd!
2016-04-04 17:40:06
szydełko
Ciekawe że dzisiaj Szydło nie jest taką chętna do rozmowy - a oto cytat z Szydło z kampanii wyborczej - "Beata Szydło przekonywała również o potrzebie dialogu. - Trzeba z ludźmi rozmawiać. Dziś tej rozmowy brakuje, ludzie do siebie mówią, ale nie rozmawiają - w rodzinach, instytucjach, niestety też w państwie. Nie chodzi o to, by politycy przyjeżdżali tylko wtedy, gdy zbliżają się wybory - stwierdziła."
2016-04-04 17:21:03
kibic
ile płacili? ... 50 zł.za godzinę???!!!
2016-04-04 16:56:04
Jarun
Ważniejsza jest zadyma od stoczni. Widocznie KOD dostał taką "instrukcję"- pokazywać się wszędzie i drzeć japę.
2016-04-04 16:43:24
Chłopaki, wźcie się do roboty. A te stare baby do darcia pierza a nie gęby.
.
2016-04-04 15:24:43
zdziwiona?
To kim że jest pani Szydło? nie wie co sie dzieje w Polsce wyszla dopiero z worka?
2016-04-04 15:06:59