czwartek, 22 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Próbowali włamać się do biura posła PiS?

Próbowali włamać się do biura posła PiS?

Próbowali włamać się do biura posła PiS?
Data publikacji: 2018-01-18 21:26
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:44
Wywietleń: 723 310249

Do biura posła PiS Michała Jacha w Gryficach próbowano się włamać – powiedziała w czwartek wieczorem jego asystentka Katarzyna Dyczyńska. Według niej, drzwi do biura zostały zablokowane, widoczne są też na nich próby podważenia.

- W czwartek mieliśmy odbyć spotkanie w biurze posła Jacha w Gryficach, ale przy próbie wejścia do biura okazało się, że nie da się otworzyć drzwi – powiedziała Dyczyńska. - Zauważyliśmy, że futryna drzwi jest poobijana, a na dole widoczne są ślady próby ich podważenia - podkreśliła.

Dyczyńska powiedziała także, że sprawa została zgłoszona policji; na miejscu pracowali w momencie rozmowy z PAP technicy policyjni.

Według asystentki, ślady na drzwiach świadczą o próbie włamania do biura Jacha. Być może sprawcy chodziło o dokumenty, które się tam znajdują – uważa Dyczyńska.

Rzecznik prasowy policji w Gryficach podkomisarz Zbigniew Frąckiewicz potwierdził, że policjanci pracują na miejscu. Ze wstępnych informacji wynika, że nie doszło do włamania do biura i jego penetracji - powiedział. Jak dodał, funkcjonariusze prowadzą na razie czynności pod kątem uszkodzenia mienia. (pap)

Fot. Aneta Słaba (archiwum)

Na zdjęciu: poseł Michał Jach na konferencji prasowej.

Komentarze

@trohan
Szanowny panie sądząc po wysoce merytorycznych wpisach , które Pan tu zamieszcza - Pan bynajmniej nie jest gówniarzem w rajtuzach , tylko b. doświadczonym i mądrym starym dziadem . Pisz pan na temat, bez złośliwości !
2018-01-19 21:05:14
trohan
ale się dzieciarnia w rajtuzkach rozgadała, a dyskutują, wymądrzają się gile :-)
2018-01-19 17:21:51
@Paweł
Masz rację - tak sie kończy brak wychowania , politykowanie i wzajemne opluwanie , czyli liberalne wychowanie , które od pokoleń dewastuje młodych europejczyków , brak wartości religijnych i patriotycznych , zastępowanych nowoczesnymi ideami rodem z cofeeshopów Zachodu .
2018-01-19 17:15:29
Paweł
Tak właśnie się kończy wygrażanie przez Panią Pawłowicz, Mazurek i Terleckiego. Szczują ludzi na ludzi, Polaków na Polaków a potem się dziwią, ze ludzie maja dość i chcą im samym zaszkodzić. Czyny godne potępienia dla każdej ze stron politycznego sporu. Nie pozwalajmy by polityka zawładnęła nami w całości.
2018-01-19 14:42:05
@ Tomasz
Zabójstwo w Łodzi w 2010 roku działacza PiS-u też było "na niby"? Podpalenie biura, odkręcenie kół w samochodzie też sobie sami zrobili?
2018-01-19 14:04:39
@Tomasz
Ty to masz wodę w mózgu ? Za dużo filmów sensacyjnych oglądasz ?
2018-01-19 10:23:29
Olek
Totalna opozycja - totalny upadek. Obszczymurki przedstawiają swój "Program Dla Polski".
2018-01-19 10:21:58
trohan
Nie ośmieszaj się paranoiku z tą swoją obsesyjną pisownią. Co, za dużo czasu na rencie?
2018-01-19 10:08:46
do @ trohan
- co ty PO_tłuku PO_pi...jesz?... Wstawiasz jakiegoś Lachowicza, tu "biega" o "posła PiS Michała Jacha".....O Lachowiczu będzie jutro, albo później.
2018-01-19 09:37:45
Tomasz
A ja myślę, że to wszystko pic na wodę. Te wszystkie ataki, niby włamania. Trzeba łapać coraz więcej elektoratu.
2018-01-19 09:36:58
trohan
komentarze gówniażeri? Nudzi się dziewczynkom i chłopczykom w rajtuzkach?
2018-01-19 09:06:01
"trafiło na podatny grunt"
I od razu widać że "trafiło na podatny grunt", bo juz wiesz "jakiego pokroju zwolenników ma totalna opozycja".
2018-01-19 04:27:26
Jagienka
Tytułowe zdanie nie jest domniemaniem, tylko stwierdzeniem i jako takie absolutnie nie może być zakończone pytajnikiem.
2018-01-19 02:14:31
karolek
Panie pośle, ma pan tak uroczą fryzurkę, może mi pan dać nr telefonu do pańskiego fryzjera?
2018-01-19 02:00:17
No hicior
Jak patrzę na twarzyczkę tego wybitnego posła, to zaraz przypomina mi się główny bohater filmu "Blaszany bębenek".
2018-01-19 01:57:36
trohan
Też mi figura, no i włamywacz... taki od kiosków i kurników. Sensacja-rewelacja. A co ze spalarnią śmieci i premiami za niewykonywanie i niedotrzymywanie terminów przez Lachowicza?
2018-01-19 00:28:38
.
Ulica i zagranica - szczucie ludzi już działa, zwłaszcza, że trafia na podatny grunt. Przynajmniej widać, jakiego pokroju zwolenników ma totalna opozycja.
2018-01-18 22:08:00
Dlaczego znak zapytania?
Przecież była próba włamania.
2018-01-18 21:48:12