niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Powstanie film o Olku Dobie

Powstanie film o Olku Dobie

Powstanie film o Olku Dobie
Data publikacji: 2016-10-26 20:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:59
Wywietleń: 1372 165639

Powstanie film o Aleksandrze Dobie. W środę w Starostwie Powiatowym podpisano umowę z producentem - Emma Production.

Dokumentalna produkcja będzie nosić tytuł "Na fali - Ballada o Olku Dobie". Jej reżyserem będzie Krzysztof Paweł Bogocz. Film przedstawi wizerunek policzanina wielopłaszczyznowo - jako człowieka, kajakarza, turystę żyjącego w przyjaźni z naturą, promującego proekologiczne zachowania i alternatywne formy wypoczynku na łonie natury.

Na środowym podpisaniu umowy ws. filmu obecny był Aleksander Doba z żoną Gabrielą, przedstawiciel producenta - Daniel Macuk. Obecni także byli przedstawiciele Zarządu Powiatu w Policach oraz pracownicy Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Starostwa Powiatowego w Policach.

- Olek Doba to wybitny polski podróżnik, mieszkaniec Powiatu Polickiego. Dwukrotnie samotnie przepłynął Atlantyk kajakiem. Cieszymy się, że możemy być partnerem filmu "Na fali - Ballada Olku Dobie" - powiedział podczas spotkania Andrzej Bednarek, starosta policki.

Po podpisaniu umowy, Aleksander Doba pokroił tort ze swoim wizerunkiem.

Premiera filmu na nastąpić w wiosną przyszłego roku. A tak o tej produkcji napisali jej twórcy: "Nasza opowieść utrzymana jest w konwencji kina drogi i stanowi zapis podróży, jaką Aleksander Doba odbył wraz z reżyserem filmu". "Zamysłem reżysera jest nadanie całości bajkowego, balladowego charakteru". (kl)

Na zdjęciu: Umowa podpisana, firm o Aleksendrze Dobie będzie gotowy wiosną.

Fot.: Mateusz Frąckowiak

 

 

Powstanie film o Olku Dobie

Komentarze

Leon
Cały Doba cała dobę!!!
2016-10-27 14:11:41
leon69
Jak zwykle odezwały się lokalne matołki, zamiast cieszyć się że mamy w regionie tak znamienitą postać która promuje zachodniopomorskie to osiołki które w życiu jedyny wysiłek włożyły w klepanie głupot w internecie opluwają i ujadają. A ja życzę powodzenia w tworzeniu dokumentu bo historia pokazuje że tego typu filmy doskonale wpisują się w historię wielkich postaci. POWODZENIA i życzę wszystkiego dobrego PANIE OLKU !
2016-10-27 07:58:45
roger
kto zagra? fidel castro! podobny i tak samo nudny
2016-10-26 22:10:42
Filmowiec
To będzie hit!!!! po pierwsze wielopłaszczyznowo po drugie kajakarz na drodze to już brzmi fajnie bo jak napisano będzie to film w konwencji kina drogi, mam jeszcze pytanie, Kto zagra Olka Dobę?
2016-10-26 21:20:53

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi