środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych

Potrącenie na przejściu dla pieszych
Data publikacji: 2015-11-22 13:17
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:29
Wywietleń: 1776 40320

W sobotę (21 bm.) w Łobzie krótko po g. 17-tej doszło do wypadku na przejściu dla pieszych w pobliżu skrzyżowania ulic Bema i Spokojnej. Kierujący samochodem m-ki Audi mieszkaniec Łobza potrącił na pasach 79-letnią kobietę, która doznała otwartego złamania prawego podudzia. Postępowanie w sprawie prowadzą łobescy stróże prawa, którzy zatrzymali prawo jazdy sprawcy wypadku. (cz.b.)

Komentarze

DNM
Dla wszystkich tych ,,Mądrali " którzy wypowiadaja sie na temat danej sytuacji nie było Cie tam to sie nie wymądrzaj.To nie jest zadne wytłumaczenie ze ktos jest ubrany w ciemne ubranie lub ma załozony kaptur.Pasy sa po to abys sie zatrzymał jak pieszy chce przejsc!!Kobieta stala przed pasami w miejscu całkowicie oswietlonym!!!!Przed pasami zatrzymał sie kierowca piesza weszla na pasy a kierowca audi z przeciwnej strony w nia uderzył!!
2015-11-24 17:39:06
Driver
Sama jeżdzę Audi i jeżdzę przepisowo. Nie rozumiem ludzi którzy odcinają sytuacje pod katem marki samochodu!? Czy Fiat126 byłby bezpieczniejszy? Proszę zwrócić uwagę na warunki! Współczuje zarówno poszkodowanej jak i kierowcy!! Nikomu nie życzę takiej sytuacji szczególnie teraz kiedy warunki atmosferyczne nie sprzyjają a piesi uważają odblaski za ??? No właśnie !? Za co!?
2015-11-23 15:52:19
SromotnikBezwstrydny
Piesi też "łażą jak muchy w sosie", zakapturzeni, szarzy, bez spojrzenia na boki wchodzą na jezdnię. Przed pasami zwykle jadę km25-30/h ale pasy niekiedy są co 100mb a między nimi piesi też przechodzą przez jezdnię.Reflektory niektórych "buraków" jadących z przeciwka są ustawione jak na polne drogi i oslepiają (szczególnie w kroplach dżdżu).Trzeba baaardzo uważać.
2015-11-23 14:36:53
ważne
Rodzinę lub znajomych potraconej kobiety proszę o kontakt annafiolek123@wp.pl mam do przekazania informacje
2015-11-23 10:49:01
kierowca
Na tym skrzyżowaniu, jest przede wszystkim ciemno, latarnia ''niby'' świeci, ale to tylko ''niby''. W tamtym miejscu powinno być dobrze oświetlone, albo zlikwidować przejście dla pieszych, bo jest wręcz jak w lesie.
2015-11-23 09:47:53
Piraci
Przed każdym przejściem należy zdjąć nogę z gazu i rozglądać się za pieszym, ale to było audi kabriolet, więc można się domyślać, jaki styl jazdy preferuje jego kierowca..