poniedziałek, 11 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Poseł z ostrą amunicją

Poseł z ostrą amunicją

Poseł z ostrą amunicją
Data publikacji: 2016-01-08 22:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:33
Wywietleń: 249 91036

Poseł Sylwester Chruszcz z Kukiz'15 strzela ostrą amunicją i do tego samego zachęca wojewodę Piotra Janię (PiS), marszałka Olgierda Geblewicza (PO) oraz wicemarszałka Jarosława Rzepę (PSL). 

Sylwester Chruszcz oddał w piątek kilka strzałów z ostrej amunicji. 

- Posiadanie broni to element wolności osobistej - mówił dziennikarzom.

Poseł klubu Kukiz'15 i równocześnie szef zachodniopomorskich narodowców sprawnie ładuje magazynek pistoletu kaliber 9 milimetrów i uważa, że podobne umiejętności powinna zdobyć młodzież.

- Chcemy, żeby do szkół wróciło przysposobienie obronne - podkreślał Chruszcz.

Działacze Ruchu Narodowego od dawna postulują, by w każdym powiecie działała strzelnica.

Chruszcz odwiedzając w piątek strzelnicę dołączył do akcji #WystrzałowyChallenge, której inicjatorką jest jego klubowa koleżanka, posłanka Anna Siarkowska. 

- Celem akcji jest propagowanie strzelectwa - wyjaśniał Paweł Szut z KORWiN, który także strzelał do planszy.

W akcji chodzi o wybranie się na strzelnicę, nagranie filmu z tego, jak posługujemy się bronią, zamieszczenie go w internecie i zaproszenie kolejnych osób do zabawy. Kogo wytypował Chruszcz?

- Do zabawy zapraszam Piotra Janię, Olgierda Geblewicza oraz Jarosława Rzepę - powiedział.

Z kolei Szut zachęca do wyjścia na strzelnicę prezydenta Szczecina Piotra Krzystka oraz radną miejską Małgorzatę Jacynę-Witt.

* * *

W ośrodku szkoleniowym na ul. Czarneckiego w Szczecinie, w którym ćwiczył Chruszcz, oddanie 50 strzałów z broni sportowej to koszt 40 zł. Używając ostrej amunicji za 25 strzałów zapłacimy 60 zł. Oczywiście możemy też liczyć na fachową pomoc instruktora. ©℗ (masz)

Na zdjęciu: Sylwester Chruszcz
Fot. Robert Stachnik

 

Poseł z ostrą amunicją Poseł z ostrą amunicją Poseł z ostrą amunicją Poseł z ostrą amunicją

Komentarze

.
Chruszcz, mając 13 lat, w 1985 roku walczył z bronią w ręku w szeregach Solidarnoci Walczącej.
2016-01-14 12:52:15
Artur
Ja chcę jeździć bez pasów i z telefonem przy uchu!! Wolniści chcę i rzeby politycy mnie nie okradali-23%VAT PIT CIT VIATOLL AKCYZA CŁO ZUS RECYCLINGU itp.
2016-01-10 21:07:40
WiesławN
Popieram posła Chruszcza!!!
2016-01-10 20:27:42
Jak zwykle
Jak każdy ma broń to i każdy może mieć narkotyki. Jak wolność obywatelska to wolność. No i wielożeństwo, i bicie dzieci . W końcu wolność to wolność.
2016-01-09 11:34:15
tOMASZ
jeszcze chwila i nocą znowelizują USatawę o broni dodając obowiązek przynależności do PiS moim zdaniem TYLKO NIEDOWARTOŚCIOWANY DEBIL PODNIECA SIĘ MOŻLIWOŚCIĄ POSIADANIA BRONI ., bandzior po prostu ją kupuje/zdobywa i ma...
2016-01-09 11:18:14
wow..
Dobrze że moje dzieci wyjadą z tego staczającego się kraju.. KIBIC - i co Was dziennikarzy dziwi?! każdy obywatel powinien mieć prawo do postadania broni jeśli będzie tylko zdrowy na umyśle. a.. jak przegrają to ich trzeba powystrzelać!! Już teraz kierowca potrafi bić drugiego bo uważa że on ma rację na drodze.. to co będzie jak polak mający broń stwierdzi że ma rację na drodze? Białoruś? Ukraina? Somali? To nie USA gdzie tradycją jest broń od kiedy człek tam wjechał! To Polska Szlachecka! Czyli szabla zawsze pod ręką i bitki szlacheckie gdzie popadnie, zajazdy też. To tradycja tego państwa! Proponuję ustawę - broń dla PiSiorowatych obywateli! Wtedy w kilka tygodni kaczorowi wszystkie problemy rozwiążą się same. A rezydent wszystkich w tej samej ustawie ułaskawi, przed czynem.
2016-01-09 08:22:04
gosc
panowie szlachta!
2016-01-09 00:45:48
edek
w polsce od ponad 10 lat jest szeroko dostepna bez pozwolenia bron tzw. "czarnoprochowa" szacuje sie ze jest jej wsrod obywateli okolo 500 000 sztuk. jeszcze nigdy ta bor nie byla uzywana w zadnym przestepstwie. A i ameryce tak latwo broni sie nie dostanie legalnie. Tyle w temacie.
2016-01-09 00:21:36
Dajcie każdemu broń
a trupy za sprawą wściekłych kierowców, szalejących nastolatków i zgorzkniałych staruszków będziecie zbierać. TO o czym mowa jest chore! Ile kto strzelił sztuk amunicji nie jest powodem do chwalenia się. Podobnie jak fakt posiadania broni. Jeśli ktoś bardzo chce strzelać są kluby, strzelnice broń obiektowa i proszę bardzo - do woli pod okiem instruktora. Broń do noszenia ogólnodostępna?? Absurd panie pośle absurd!
2016-01-08 22:34:59
Polak
Popieram Posła.
2016-01-08 22:21:53
Poseł z ostrą amunicją.
Redaktor z tępą erudycją.
2016-01-08 21:55:02
kibic
i co Was dziennikarzy dziwi?! każdy obywatel powinien mieć prawo do postadania broni jeśli będzie tylko zdrowy na umyśle.
2016-01-08 21:44:16
Ben
Ameryka