czwartek, 18 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Policjant nagrywa i pomaga

Policjant nagrywa i pomaga [FILM]

Policjant nagrywa i pomaga
Data publikacji: 2017-02-14 21:06
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:10
Wywietleń: 1678 214910

Szczeciński policjant i autor popularnych książek o dzielnicach Szczecina wydał płytę, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie Kingi Szwedy, policjantki z Tucholi.

Podkom. dr Marek Łuczak, na co dzień pracuje jako koordynator wojewódzki do zwalczania przestępczości przeciwko zabytkom. Jest też autorem ponad 40 książek, głównie dotyczących historii szczecińskich osiedli. Policjant wydał właśnie płytę, z której zysk zostanie w całości przeznaczony na leczenie Kingi Szwedy, policjantki z Tucholi.

Kinga Szweda jest wicemistrzynią świata, mistrzynią Europy i dwukrotną mistrzynią Polski w fitness sylwetkowym, na co dzień policjantką w zespole ds. nieletnich z Komendy Powiatowej Policji w Tucholi. W 2016 roku dowiedziała się, że ma zaawansowane stadium nieoperacyjnego raka żołądka.

Cały nakład płyty trafił już do prowadzonej przez Iwonę Lis Fundacji Forani z Warszawy, która pomaga Kindze. Fundacja ma się zająć dystrybucją limitowanego nakładu płyty i zebrać pieniądze na leczenie Kingi.
 Marek Łuczak wydał limitowaną serię 480 sztuk swojego albumu, „Outsider - Broken", na której umieścił sześć utworów, do których napisał muzykę i słowa. Głosu użyczyła, mieszkająca obecnie w Berlinie, szczecińska wokalistka Klaudia Zając. W 2016 roku powstała pierwsza płyta Łuczaka „Outsider - Waiting for the Night", którą również policjant przeznaczył na cele charytatywne.

(szymw)

Fot. KWP Szczecin.

Policjant nagrywa i pomaga

Komentarze

taki los
W dzisiejszych czasach tak się wszystko pozmieniało, że policjant szlachetnie nagrywa płytę, aby pomóc, a inni przedstawiciele wymiaru sprawiedliwości mogą co najwyżej ukraść pendrivy lub części wiertarki, aby ewentualnie...przekazać je na licytację :)
2017-02-15 07:07:30

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu
Pogoda
-1
na godz. 06:00
Zobacz prognozę na trzy dni

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Bicie rekordu w spinningu rowerowym
Światełko do nieba 2018
Wielkie granie na Łasztowni
Poprzedni Następny
W Kurierze Szczecińskim
Kup najnowsze lub archiwalne wydanie Kuriera Szczecińskiego w wersji elektronicznej.
Przejdź do sklepu
Zamieść ogłoszenie w Kurierze Szczecińskim oraz w wersji elektronicznej.
Daj Ogłoszenie
Cyfrowy