czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pojedynek na świetlne miecze

Pojedynek na świetlne miecze

Pojedynek na świetlne miecze
Data publikacji: 2016-12-22 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:05
Wywietleń: 126 188456

Szczecińska Liga Superbohaterów w grudniu uwija się jak w ukropie. Odwiedza domy dziecka, oddaje krew, a w czwartek organizuje na pl. Solidarności wielki pojedynek na świetlne miecze.

Grudzień obfituje w działania Superbohaterów. W minionym tygodniu oddawali po raz czwarty krew. W roli krwiodawczyni zadebiutowała Wonder Woman, zaś Cyborg Ninja pobił swój dotychczasowy rekord, bo jego donacja trwała tylko 4 minuty. Obecność pięciorga Superbohaterów w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia zmobilizowała innych honorowych dawców, a taki cel przyświecał ich misji. Kolejna akcja odbędzie się w marcu przyszłego roku.

Fundacja Liga Superbohaterów to grupa osób wcielających się w role postaci z bajek i filmów. Spełnia marzenia najmłodszych o spotkaniu ulubionego bohatera, odwiedzając ich w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych. W niedzielę bawiła się z wychowankami Domu Dziecka w Tanowie, w środę niosła radość podopiecznym takiej placówki w Chojnie.

A dla wszystkich grzecznych, czyli pomagających w przygotowaniach do świąt, dzieci Liga Superbohaterów organizuje w czwartek (22 grudnia) po raz drugi „Star Wars - wielki pojedynek na miecze świetlne". Tym razem dojdzie do niego na pl. Solidarności. Zabawa potrwa od godz. 18 do 19.
(mag)

 

Na zdjęciu: Cyborg Ninja z oddaniem krwi uwinął się w 4 minuty.

Fot. Liga Superbohaterów

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi