czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pojedynek na świetlne miecze

Pojedynek na świetlne miecze

Pojedynek na świetlne miecze
Data publikacji: 2016-12-22 10:30
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:05
Wywietleń: 155 188456

Szczecińska Liga Superbohaterów w grudniu uwija się jak w ukropie. Odwiedza domy dziecka, oddaje krew, a w czwartek organizuje na pl. Solidarności wielki pojedynek na świetlne miecze.

Grudzień obfituje w działania Superbohaterów. W minionym tygodniu oddawali po raz czwarty krew. W roli krwiodawczyni zadebiutowała Wonder Woman, zaś Cyborg Ninja pobił swój dotychczasowy rekord, bo jego donacja trwała tylko 4 minuty. Obecność pięciorga Superbohaterów w Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Szczecinie i możliwość zrobienia sobie z nimi zdjęcia zmobilizowała innych honorowych dawców, a taki cel przyświecał ich misji. Kolejna akcja odbędzie się w marcu przyszłego roku.

Fundacja Liga Superbohaterów to grupa osób wcielających się w role postaci z bajek i filmów. Spełnia marzenia najmłodszych o spotkaniu ulubionego bohatera, odwiedzając ich w szpitalach, hospicjach, domach dziecka, ośrodkach wychowawczych. W niedzielę bawiła się z wychowankami Domu Dziecka w Tanowie, w środę niosła radość podopiecznym takiej placówki w Chojnie.

A dla wszystkich grzecznych, czyli pomagających w przygotowaniach do świąt, dzieci Liga Superbohaterów organizuje w czwartek (22 grudnia) po raz drugi „Star Wars - wielki pojedynek na miecze świetlne". Tym razem dojdzie do niego na pl. Solidarności. Zabawa potrwa od godz. 18 do 19.
(mag)

 

Na zdjęciu: Cyborg Ninja z oddaniem krwi uwinął się w 4 minuty.

Fot. Liga Superbohaterów

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje