piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pobił kierowcę i ukradł auto

Pobił kierowcę i ukradł auto

Pobił kierowcę i ukradł auto
Data publikacji: 2017-06-02 13:29
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:23
Wywietleń: 640 266050

25-letni mieszkaniec Koszalina posiedzi w areszcie przez najbliższe trzy miesiące. Przestępca to recydywista, który w miejscowości Porost dotkliwie pobił znajomego i odjechał należącym doń samochodem.

Pecha miał poszkodowany, bo swemu oprawcy, którego znał z widzenia, zaproponował skorzystanie z transportu. Rozmowa zakończyła się rękoczynami.

– 25-latek niespodziewanie zaczął zadawać kierowcy uderzenia w twarz i kopać w rękę, a następnie odepchnął go i odjechał nissanem pokrzywdzonego – relacjonuje sierż. Beata Gałka z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie.

Kryminalni z II koszalińskiego komisariatu potrzebowali kilkunastu godzin, aby zatrzymać sprawcę. Mężczyzna pojazd pozostawił w lesie niedaleko Białego Boru. Wyszło na jaw, że 25-latek wcześniej był wielokrotnie notowany za podobne przestępstwa. Nadto nie posiadał uprawnień do kierowania autem. Za to wykroczenie został ukarany mandatem karnym.

Bandyta usłyszał zarzut rozboju działając w warunkach recydywy. Sąd Rejonowy w Szczecinku zastosował wobec niego areszt tymczasowy na okres 3 miesięcy. Grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności. ©℗

(m)

Fot. Robert Wojciechowski (archiwum)

Komentarze

autostop
A kto się zadaje z degeneratami? Porządni ludzie nawet nie spluną na takich wypaczeńców.
2017-06-02 13:52:54

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi