piątek, 24 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pobicie w centrum

Pobicie w centrum

Pobicie w centrum
Data publikacji: 2015-10-06 12:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:25
Wywietleń: 162 26404

Ciężko pobity 39-latek trafił do jednego ze szpitali w Szczecinie. Wciąż jest nieprzytomny. Policja zatrzymała sprawcę - to znajomy ofiary.

Do zdarzenia doszło pod koniec ubiegłego tygodnia. Jak ustalono, feralnego dnia pokrzywdzony mężczyzna spędzał czas w towarzystwie swoich kolegów. Razem chodzili po centrum miasta.

- W pewnym momencie jeden z nich zaatakował 39-latka bez żadnego konkretnego powodu - relacjonuje asp.szt. Anna Gembala z Komendy Wojewódzkiej Policji w Szczecinie. - Zaczął go bić, kopać po głowie i po twarzy.

Mężczyzna trafił do szpitala. Nadal jest nieprzytomny i rokowania co do stanu jego zdrowia są niepomyślne. Następnego dnia policjanci zatrzymali sprawcę. 33- latek był nietrzeźwy, miał ponad 2,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Nie pamiętał całego zdarzenia i nie potrafił wytłumaczyć dlaczego pobił kolegę. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut pobicia z ciężkim uszkodzeniem ciała. Grozi mu do 8 lat więzienia.

- Mężczyzna jest dobrze znany organom ścigania - informuje Anna Gembala. -  Był już wcześniej notowany za liczne przestępstwa przeciwko zdrowiu i mieniu. Dziś sąd, po zapoznaniu się z materiałami sprawy, zastosował wobec sprawcy trzymiesięczny areszt.

(g)

 

Komentarze

Gdzie byli rodzice?
To 39-latek nie ma już nic innego do roboty, niż szwędanie się, z młodszymi od siebie, po centrum miasta? Patologia jak ......
2015-10-07 06:37:58

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny