środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > PO: zakaz uderzy w porty

PO: zakaz uderzy w porty

PO: zakaz uderzy w porty
Data publikacji: 2016-12-05 15:43
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:03
Wywietleń: 1044 182380

Chodzi o zakaz handlu w niedziele. - Przez tę ustawę gospodarcze serce Szczecina może przestać bić - mówi poseł Arkadiusz Marchewka (PO). Z kolei poseł Krzysztof Zaremba z PiS radzi opozycji: - Siedźcie cicho, już dość złego zrobiliście dla gospodarki morskiej.

Co projekt ustawy ograniczającej handel w niedzielę ma wspólnego z branżą morską?

- Projekt ten dotyczy nie tylko zakazu zakazu handlu w niedzielę, on dotyczy w ogóle zakazu pracy w niedzielę - mówił w poniedziałek na konferencji prasowej w Szczecinie poseł Sławomir Nitras z PO.

Politycy opozycji twierdzą, że przyjęcie projektu może oznaczać paraliż polskich portów.

Co na to rządzący?

- Ta ustawa nie ma dotyczyć pracy portów - odpowiada Krzysztof Zaremba, poseł PiS. I podkreśla, że prace legislacyjne są jeszcze przed uzgodnieniami międzyresortowymi. Opozycji zaś radzi „siedzieć cicho”, bo jak mówi, PO przez 8 lat rządów zrobiła wiele złego zrobiła branży morskiej. ©℗

(masz)

Fot. Elżbieta Kubowska 

Komentarze

kol
Odezwały się niewiniątka, które tak bardzo przez lata dbały o stocznie. Kradli i sprzedawali, a teraz ku.wa amnezja.
2016-12-06 12:22:31
zed
Zdrajca Zaremba to się w ogóle nie powinien odzywać
2016-12-06 07:38:07
Logicznie myslac...
Pracowac sobie... w Niedziele i Swieta powinni Ci wszyscy Prywaciarze oraz Sklepy czy Firmy prywatne, ktorzy chca wykonywac swoja prace dobrowolnie tzn. bez zadnego przymusu ! I to samo, powinno dotyczc rowniez tych Ludzi... ktorzy w tych prywatnych Branzach pracuja ! Gdyz tylko prywatna inicjatywa... jest jeszcze bardziej w stanie wydzwignac Gospodarke... tak Amerykanska jak i Polski ! Lepiej nich Skarb Panstwa na Swiatycznych i Niedzielnych pracach zarobi... jak maja to zrobic Parafie i Proboszcze, ktorzy i tak nie wykazuja Nikomu zadnych swoich dochodow... gdyz wszystko jest tylko - za Bog zaplac... tak, tylko kiedy ??
2016-12-06 01:16:07
zenek
Totalna opozycja już nie wie co wymyślić i plecie androny. A 13 grudnia wybiera się z byłymi Zomowcami totalnie odlecieć. Najlepiej w kosmos
2016-12-05 22:42:58
do posłów PO
Dlaczego panowie Nitras i Marchewka nie wspominają o tym, co było na posiedzeniu sejmowej komisji gospodarki morskiej? Przecież uczestniczyli w obradach, które w całości było na ten temat.
2016-12-05 21:39:46
do czterech kropek
Chodzisz do kościołów? Niewiarygodne.
2016-12-05 21:36:41
....
Za to w niedziele w kosciołach handel cały czas.
2016-12-05 18:59:41
Miś na Miarę
Shabas to shabas!
2016-12-05 17:46:37