piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Po służbie złapał złodzieja

Po służbie złapał złodzieja

Po służbie złapał złodzieja
Data publikacji: 2017-05-17 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:30
Wywietleń: 886 258954

Policjantem jest się nie tylko w godzinach pracy. Tym razem udowodnił to dzielnicowy z Kalisza Pomorskiego, który w czasie wolnym od służby zatrzymał złodzieja. Mężczyzna włamał się do jednego z hoteli w mieście. Daleko jednak nie uciekł z łupem.

Kaliscy policjanci odebrali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do jednego z hoteli na terenie miasta. Sprawca ukradł telewizor i dwa telefony komórkowe. Informacja o tym zdarzeniu dotarła także do dzielnicowego z komisariatu w Kaliszu Pom. Mimo że funkcjonariusz miał już wolne, zaangażował się w ustalenie sprawcy włamania. Kradzieży dokonano w dzielnicy dobrze znanej policjantowi. Dobre rozeznanie terenu i wiedza na temat mieszkańców pomogły mu w wytypowaniu podejrzanego – 20-letniego mężczyzny, który już wcześniej miał konflikt z prawem.

Jeszcze tego samego dnia dzielnicowy poszedł pod ustalony adres. W mieszkaniu zastał 20-latka. Młody mężczyzna został zatrzymany. Przyznał się do zarzucanego mu czynu, wskazał także miejsce, gdzie ukrył skradzione przedmioty. 
 
– Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 10 lat pozbawienia wolności – informuje st. asp. Maciej Zieliński z Komendy Powiatowej Policji w Drawsku Pomorskim.

(żan)

Na zdjęciu: Skradziony z hotelu sprzęt wróci do właściciela.

Fot. Archiwum policji

Komentarze

Życie
Dla bohaterów nagroda, dla winnych stryczek.
2017-05-17 13:10:14

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi