piątek, 20 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Po służbie zatrzymał złodzieja

Po służbie zatrzymał złodzieja

Po służbie zatrzymał złodzieja
Data publikacji: 2016-07-19 15:57
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:50
Wywietleń: 743 144800

Funkcjonariusz z Komendy Powiatowej Policji w Wałczu zwrócił uwagę na dziwnie zachowującego się mężczyznę, który nie mógł odjechać rowerem z miejsca, w którym jednoślad stał. Podjęte przez policjanta działania zapobiegły kradzieży.

– Policjant jadąc swoim prywatnym autem przez centrum Wałcza, na jednej z głównych ulic zauważył znanego mu mężczyznę. Uwagę mundurowego zwróciło nietypowe zachowanie 50-latka. Ten zamiast jechać jednośladem, który przy nim stał, unosił go nad ziemią. Kiedy funkcjonariusz zauważył, że rower ma na tylnym kole założoną blokadę, zorientował się, że mężczyzna może być sprawcą kradzieży – informuje mł. asp. Beata Budzyń.

Złodziej nie wiedząc, że jest obserwowany z zainteresowaniem oglądał rower. Sprawdzał m.in. zawartość toreb rowerowych, w których właścicielka jednośladu pozostawiła zrobione wcześniej zakupy.

Ostatecznie policjant podjął interwencję – zaparkował swój samochód i ruszył w kierunku znanego mu wałczanina. Na widok funkcjonariusza mężczyzna porzucił rower i zaczął uciekać. Chwilę później został zatrzymany przez patrol, który pełnił służbę na terenie miasta.

Odzyskane mienie o wartości 1300 zł trafiło do właścicielki, zaś 50-latek usłyszał zarzut kradzieży. Za popełnione przestępstwo może mu grozić nawet do 5 lat pozbawienia wolności. (p)

Fot. policja

Komentarze

NomiS
Patrząc na foto to pewnie zlodziej chciał ukraść ROMETA-ARKUSA ! Hahahahaha.... Taki pseudo-tekst sponsorowany ;)
2016-07-19 18:13:09

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi