środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Po pobiciu wyglądała jak panda

Po pobiciu wyglądała jak panda

Po pobiciu wyglądała jak panda
Data publikacji: 2017-02-23 12:02
Ostatnia aktualizacja: 2017-09-25 16:19
Wywietleń: 1621 216780

– Patryk H. wciąż był pod wpływem alkoholu i narkotyków. Kiedy miał zły humor, bił dziewczyny i ochroniarzy – dostawał ten, kto mu się nawinął pod rękę. Bałam się go. Na samą myśl o nim robi mi się niedobrze. Dlatego „Jagoda”, pracująca niegdyś w agencji towarzyskiej Patryka H., zeznawała dopiero po wyjściu oskarżonego z sali rozpraw. 50-letnia kobieta potwierdziła zarzuty stawiane mężczyźnie przez prokuraturę: „Iron Man”, bo taki pseudonim ma Patryk H., bił zatrudnione przez siebie kobiety, sprzedawał im narkotyki, więził, straszył, groził… Zeznanie byłej prostytutki trwało długo. Oskarżyciel musiał „wyciągać” z kobiety każde słowo.

(lw)

CAŁY ARTYKUŁ W CYFROWYM WYDANIU "KURIERA SZCZECIŃSKIEGO" Z 23 LUTEGO 2017 ROKU: http://www.24kurier.pl/cyfrowy

Fot. Robert Stachnik

Komentarze

Tolek
Kolega H kolejny wyrok za gacie hehehe
2017-09-25 15:28:20
babskie słowo
a moze to słodki brutal któremu sie odwidziało? Kedy pusciła sie zona marynarzowi i zdecydował sie na rozwód to omal wyladował we wiezieniu z paragrafu o przestepstwach skarbowo -dewizowych,z paragrafu o przemocy w rodzinie,z paragrafu o działalnosci w grupie zorganizowanej obalającej ustrój państwa.Przy okazji żona wymeldowała gościa z mieszkania,pozbawiła praw członka spółdzielni.Skłociła ze znajomymi i oczerniła z sasiadami.Dzis po 60 latach stara ogłupiała ta kobieta zrobiła portret swojego byłego meża z małej fotografi i czci go jak bohatera narodowego.Niech ktoś wytłumaczy czy kobiety sa ludzmi czy aniołami w ludzkiej postaci a może to diabeł?
2017-02-24 05:28:39
A co inni Panowie na to...
50-letnia, ale za to z jak "wielkim doswiadczeniem"... w najstarszym Zawodzie Swiata !!
2017-02-23 22:24:06
ares
CHYBA "Iron Maiden"Żelazna dziewica HEHE Co to za damski boxer???Burdel Mama!!!!
2017-02-23 13:10:32
cap koscielny
...i to się dzieje w Najjaśniejszej Arcykatolickiej,Solidarnościowej, RadioRydzykowej PL!!! O,Boszszsz!Że też Ty to widzisz i jeszcze dopuszczasz kolejne "dobre zmiany" takie jak PiS=Piła i Siekiera !
2017-02-23 12:34:28
Co to za damski boxer
50-letnia prostytutka, niezły biznes musiał prowadzić ten ajronmen, który kozaczył do słabszych.
2017-02-23 12:25:09