czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Po narkotykach wiózł pasażerów miejskim autobusem

Po narkotykach wiózł pasażerów miejskim autobusem

Po narkotykach wiózł pasażerów miejskim autobusem
Data publikacji: 2017-05-31 12:41
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:23
Wywietleń: 2997 264682

Policjanci z w Koszalinie zatrzymali mężczyznę, który przewoził pasażerów autobusem komunikacji miejskiej będąc pod wpływem narkotyków. Dodatkowo mundurowi w trakcie przeszukania znaleźli przy nim  blisko 5 gramów amfetaminy. 

We wtorek w godzinach popołudniowych mundurowi z drogówki przeprowadzali kontrolę drogową przy ul. Wąwozowej w Koszalinie. 34-letni kierujący autobusem miejskim  podczas sprawdzania stanu trzeźwości był bardzo pobudzony. Alkotest wskazał jednak, że mężczyzna jest trzeźwy. 
        
- Funkcjonariusze poddali kierowcę autobusu także wstępnemu badaniu narkotesterem i wtedy wyszło na jaw, że znajduje się on pod wpływem amfetaminy. Podczas przeszukania mężczyzny mundurowi zabezpieczyli w jego odzieży ukryte prawie 5 gramów tego samego narkotyku - informuje mł. asp Monika Kosiec.
  
Sprawą zatrzymanego kierowcy zajmie się sąd. Mężczyzna w środe usłyszy zarzut kierowania pojazdem będąc pod wpływem środka odurzającego i posiadania narkotyków. 
        
Po zapoznaniu się z materiałami sprawy, prokuratura rozważy także, czy mężczyzna usłyszy również zarzut narażenia na niebezpieczeństwo, za który kodeks karny przewiduje do 3 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. Wiesław MILLER (arch.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi