piątek, 23 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > PO kontra PiS na Pomorzu Zachodnim

PO kontra PiS na Pomorzu Zachodnim

PO kontra PiS na Pomorzu Zachodnim
Data publikacji: 2016-05-16 20:15
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 21:27
Wywietleń: 161 133978

Brak troski o Pomorze Zachodnie i forsowanie ustawy, która, zdaniem posła Sławomira Nitrasa, cofnie Polskę do realnego socjalizmu – to zarzuty parlamentarzystów Platformy Obywatelskiej względem zachodniopomorskich posłów Prawa i Sprawiedliwości. – Wzruszenie (słowami opozycji – red.) odbiera mi głos – komentuje Krzysztof Zaremba z PiS.

Politycy PO są oburzeni, że posłowie PiS, którzy są członkami sejmowej Komisji Gospodarki Morskiej, nie poparli ich propozycji dezyderatu w sprawie dalszego rozwoju infrastruktury na Pomorzu Zachodnim. W projekcie dokumentu, który odnosił się do przyszłości portów w Szczecinie i Świnoujściu, znalazło się zalecenie, żeby ministrowie infrastruktury i gospodarki morskiej zadbali o to, by jak najszybciej wybrani zostali wykonawcy na odcinki wymienionych dróg, m.in. fragment ekspresówki S3 Brzozowo – Miękkowo czy kontynuowanie prac między węzłem „Kijewo” a węzłem „Rzęśnica”.

Poseł Krzysztof Zaremba jest zdziwiony, jak to ujął, histerią parlamentarzystów PO.

– Inwestycje nie są zagrożone. Wszystko jest realizowane zgodnie z harmonogramem – mówi polityk partii rządzącej. I dodaje: – Działacze Platformy raptem upominają się o inwestycje dla Pomorza Zachodniego, kiedy przez osiem lat swoich rządów demolowali ten region. Radzę im siedzieć cicho. ©℗

Tekst i fot. (masz)

Więcej we wtorkowym "Kurierze Szczecińskim" i e-wydaniu z 17 maja 2016 roku.

 

Na zdjęciu: Politycy PO podczas poniedziałkowej konferencji prasowej, którą  zorganizowali w Szczecinie.

Komentarze

miłośnik wodolejów
To są ci , O których mówią - JAK W TEKŚCIE ' MIĘKKOWO " !
2016-05-17 17:13:14
Grzegorz
POliczcie. Ile miejsc pracy zlikwidowano za waszych rządów. Takiego syfu nawet komuna nie uczyniła choć była blisko
2016-05-17 16:40:33
Kajtek w gminie
"Politycy ". Ludzie "wyszczekani " , " czarujący " i.t.p. ... a tu na ul.WIELGIEGO POLITYKUSA , woda po burzy zalewa piwnice , a tu gnojki , co weekend dewastują park / a jak się da , to i cmentarz -raz na jakiś czas ? A tu pod dyskoteką pawie , szkła i szczyny...I gdzie ci wielcy POTYLICY " - w WARSAWIE ? OBCIACH !Szczekajcie dalej !
2016-05-17 16:40:16
Kajtek z GRYFIC
A może tak po staremu : " WSTYD mi za Was" politycy , potraficie tylko "gadać " , mleść jęzorami ", nie dorastacie dokonaniami /realizacjami/ - niestety - nawet tym 'komuchom " / sowieckim pieskom -bardzo często / do d... . A MY was słuchamy i oddajemy na Was głosy - wstyd mi za moje głosowania ! / dotyczy wszystkich partii , nie-partii , radnych i innych , którzy biorąć wygadanie za namaszczenie PSUJĄ NAM NIE TYLKO Pomorze , ale cały kraj
2016-05-17 16:04:09
obywatel
panowie jakby spod jednej igły: www.zatroskani.pl albo www.dladobrapolski.pl- skąd my to znamy? czy ciemny lud wszystko kupi?
2016-05-17 14:54:27
Jarun
No cóż, plujecie im w twarz a oni, że deszcz pada. Wczoraj w SLD, dzisiaj w PO...jak szumowiny, byle na wierzchu. Skuteczne jest tylko wymienianie po nazwisku "naszych dobroczyńców" za jakich chcieliby uchodzić a tak naprawdę to szkodników. Zróbmy listę szczecińskich szkodników.?!
2016-05-17 12:19:41
1956, 1968, 1970/71,1976, 1980-89,
A ja PO-wiem krotko: precz z Komuna i PO-stkomuna tak w Szczecinie jak i w calej Polsce !!
2016-05-17 11:23:25
@
Do Antoniego !! Nieco się mylisz !! " Na złodzieju czapka z karakułów " . Do nitrasa!! Mężczyznę rozpoznaje się nie PO spodniach a raczej PO ich zawartości. Jak widać wyraźnie, zawartości także brakuje. POdnieść głowę i POwiedzieć: POdziękowano nam. Wstyd. Ale i z tym trzeba sie zmierzyć. Panie nitras: przynajmniej spróbuj pan być mężczyzną.
2016-05-17 09:51:05
Felek
Bezczelni! Zamknęli stocznię, inwestycje drogowe oddali do Gdańska i mają czelność coś teraz mówić? Ale zegarki za 30 tys. zł to im jak widać na przegubach zostały.
2016-05-17 09:08:21
Obłuda
Swoją troskę o Pomorze Zachodnie już pokazali, niech teraz dadzą pokazać ją innym.
2016-05-17 07:51:31
m
jedni i drudzy na odstrzal
2016-05-17 05:31:06
zbyszek
Chamstwo i bezczelność Nitrasa i kolesi od ośmiorniczek przekracza wszelkie granice. A co Pan Panie mącicielu zrobiłeś dla Szczecina?! Nic kompletnie nic.
2016-05-17 01:24:12
Do PO-konanych...
Jest takie PO-wiedzenie ze: stan zdrowia kazdego CHOREGO, na krotko przed smiercia moze sie tylko troche "PO-prawic" !!
2016-05-17 00:26:05
mikołaj
A co zrobił dla Szczecina niejaki Brudziński, bo nie mogę sobie przypomnieć, no poza tym, że przywiózł tu swojego guru podczas regat i obwoził po okolicach.
2016-05-16 23:56:10
Marta
Piękne fryzurki, drogie zegarki i dobre garnitury tylko macie do zaoferowania. Do roboty się zabrać jak zwykli ludzie wówczas możecie pouczać innych! Wstyd że jeszcze się odzywacie!
2016-05-16 23:48:29
kibic
za to PO potrafiła zamknąć główny zakład pracy w Szczecinie czyli stocznię i wiele innych firm współpracujących ze stocznią.bardzo wam dziękujemy.wiem,ze wam się marzy oddać Szczecin waszym panom niemcom.na szczęście jeszcze są inteligentny ludzie w naszym mieście,którzy na to nie pozwolą.
2016-05-16 22:49:17
Rybak
8 lat PO inwestowało w Trójmiasto kosztem naszego regionu. Bezczelność PO nie zna granic!Małczać zaprzańcy!
2016-05-16 22:43:44
Antoni
W Szczecinie w przemyśle okrętowym "przygasło" , gdy PO przegrała wybory.To oznacza jedno: Protest środowisk Platformerskich lub obawa,że PIS ukróci niedozwolone w normalnym Państwie stosowane dotychczas praktyki.Jeżeli się boją to widać mają czego ("NA ZŁDZIEJU CZAPKA GORE "). Jeżeli protestują tzn. kochani WYBORCY- zwykli ludzie pracy ,wyznawcy PO mają WAS w " głębokim poważaniu " : Waszą sytuację dochodową, Waszą stabilizację, Waszą przyszłość.Oni mają kasę , aby przeczekać , a Wy się martwcie sami. Żegnaj POje ...na PLATFORMO.Nigdy na WAS nie zagłosuję !. Cwaniaki!
2016-05-16 22:34:30
Barkarz
Panie Nitras Stopien Malczyce na Odrze budujemy juz 20lat i konica nie widac moze minister z PIS slowa dotrzyma Pozdrawiam Barkarz