sobota, 18 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób

Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób

Pijany w zepsutym aucie wiózł za dużo osób
Data publikacji: 2015-11-15 13:20
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:28
Wywietleń: 1092 37699

Policjanci z drogówki  na ul. Kujota w Szczecinie zatrzymali do kontroli drogowej samochód marki Mercedes Sprinter. Od kierującego czuć było alkoholem w związku z czym został on przebadany alkomatem. Wynik nie pozostawiał wątpliwości co do stanu trzeźwości kierowcy – 1 promil alkoholu w organizmie.

Dodatkowo kierujący przewoził pojazdem 6 pasażerów, a pojazd zarejestrowany był na 3 osoby. Podczas szczegółowej kontroli okazało się również, że mercedes jest niesprawny technicznie w związku z czym został zatrzymany dowód rejestracyjny pojazdu.

31-letniego kierowcę sprintera policjanci doprowadzili do komisariatu w Dąbiu. Tam został on ponownie przebadany na urządzeniu stacjonarnym, które wskazało wzrost poziomu alkoholu w organizmie.

- Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i przewożenie pasażerów w liczbie przekraczającej liczbę miejsc określoną w dowodzie rejestracyjnym kierującemu policjanci zatrzymali prawo jazdy. Podejrzany usłyszy również zarzuty, za które grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności oraz grzywna za popełnione wykroczenia - informuje st. sierż. Dorota Ziółkiewicz. (k)

Fot. Robert STACHNIK

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Kierowca
Ale głąb... Brawo policja.
2015-11-15 16:01:35

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny

Nekrologi