niedziela, 22 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pijany w kradzionym samochodzie

Pijany w kradzionym samochodzie

Pijany w kradzionym samochodzie
Data publikacji: 2017-05-04 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:18
Wywietleń: 1038 250223

Policjanci z Komisariatu Policji Szczecin Nad Odrą zatrzymali 24-latka, który ukradł na prawobrzeżu samochód i kierował nim będąc pod wpływem alkoholu. Mężczyzna usłyszał już zarzuty, a prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem.

Policjanci z Dąbia przyjęli zawiadomienie o kradzieży pojazdu marki VW Transporter. Właściciel wycenił wartość samochodu na kwotę 10 tysięcy złotych.

– Tego samego dnia mundurowi w okolicach osiedla Książąt Pomorskich zatrzymali do kontroli drogowej kierującego właśnie tym pojazdem. Okazało się, ze 24-letni kierowca jest nietrzeźwy. Badanie wykazało promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna został zatrzymany – informuje asp. szt. Anna Gembala.

Sprawca był już wcześniej notowany za kradzież innego samochodu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty kradzieży pojazdu oraz kierowania nim pod wpływem alkoholu. Sprawa trafiła do prokuratury, a prokurator zdecydował o policyjnym dozorze dla sprawcy oraz poręczeniu majątkowym w kwocie 2,5 tysiąca złotych. Szczecinianin ma także zakaz opuszczania kraju i nakaz przebywania w miejscu zamieszkania.

Za te przestępstwa zgodnie z obowiązującym przepisami może grozić do 10 lat pozbawienia wolności.

(p)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

Obs.ryver
"..prokurator zdecydował o objęciu go policyjnym dozorem..." Czyli - złodziej na wolności!!! Czyżby członek z PiS albo ONR? Właściwie, kradzież 10 tysięcy PLN, to przy miliardowych dotacjach z UE, jest kropelką dla Władzy... A dla właściciela 15-letniego samochodu?
2017-05-04 15:41:21

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi