środa, 21 lutego 2018.
Strona główna > Wiadomości > Pies spadł z czwartego piętra

Pies spadł z czwartego piętra

Pies spadł z czwartego piętra
Data publikacji: 2018-01-15 15:03
Ostatnia aktualizacja: 2018-02-14 22:43
Wywietleń: 2523 309724

Pies uderzył o chodnik. Gdy na miejsce przyjechali policjanci, jeszcze oddychał. Okryli go torbą termiczną i zabrali do weterynarza. Wątpliwe jednak, żeby zwierzę przeżyło. Spadło z czwartego piętra.

Do wydarzenia doszło w poniedziałkowe południe w Świnoujściu przy ul. Matejki. Czy pies wypadł z balkonu sam, czy ktoś mu w tym pomógł? Wedle świadków pies był stary i schorowany. Było słychać uderzenie, gdy spadł prosto na chodnik.

Psem zaopiekowali się policjanci. Został przewieziony do weterynarza.

Jak dowiedzieliśmy się w świnoujskiej komendzie, został ustalony właściciel psa i trwa wyjaśnianie okoliczności tego wydarzenia. Funkcjonariusze chcą ustalić, w jaki sposób doszło do tego, że zwierzę spadło z czwartego piętra.

Test i fot. BaT

Na zdjęciu: Gdy na miejsce przyjechali policjanci, pies jeszcze oddychał.

Komentarze

@domownik
Jasne! Fotel z podnóżkiem przed telewizorem jest najwłaściwszy :))
2018-01-16 11:32:02
domownik
Balkon to nie miejsce na trzymanie zwierzaka. Zwłaszcza luzem.
2018-01-16 01:05:04
Lewackie myślenie człowieka nie uszanuje, co najwyżej zwierzę albo kornika
Pies dożył sędziwego wieku w domu, ze swoim właścicielem, a ten po latach go wyrzucił, bo miał taki kaprys lub dość psa... chyba was powaliło z takim myśleniem!
2018-01-15 23:19:05
k
Nie wiadomo , jak to się stało , ale internauci już osądzają i wydaja wyroki .Nawiasem - co sie stało ,że nie widac rotweilerów , bassetów , bulterierów , pitbulów itd .? Psy , tez żyją czasami kilkanaście lat , a te rasy gdzie sie podziały ? . A te yorki - też znikną za rok ?
2018-01-15 18:12:06
Jade"W"Gosci
Szczerze powiedziawszy, uważam że to mógł być przypadek że pies znalazł się na balkonie, o ile właściciel nie był zorientowany że zwierzę wchodzi / weszło tam. Bądź mógł przeszkadzać właścicielowi w mieszkaniu, może "kręcił się pod nogami" czy co innego, i właśnie na balkon został oddelegowany. Tyle że jeżeli druga wersja jest bliższa prawdy, to ja zapytam jak można zrobić tak staremu zwierzęciu? Ale w sumie to w rasie ludzkiej jest normalne żeby pozbyć się "starocia". Nie mają ludzie szacunku dla siebie, osób starszych to jak mogą mieć go dla bezbronnych zwierząt? Na całe szczęście nie napotkałem na osobę która by była zdolna do skrzywdzenia zwierzęcia jak to się często czyta, jeszcze u mnie takich anomalii nie ma
2018-01-15 17:36:46
!
Właścicielowi zrobić to samo.
2018-01-15 16:37:56
mariusz
prawdopodobnie wlasciciel go wyrzucil, bestia! teraz jego przydaloby sie z 8 pierta wyrzucic I potem spytac na chodniku jak sie ma? ludzie bez serca! bestie