czwartek, 19 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pasażer pod specjalnym nadzorem

Pasażer pod specjalnym nadzorem

Pasażer pod specjalnym nadzorem
Data publikacji: 2015-07-25 17:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:21
Wywietleń: 165 5340

Pasażerowie dwudziestu pociągów TLK, m.in. „Szczecinianin", są teraz pod dodatkową ochroną. W każdym nad ich bezpieczeństwem czuwa dwóch pracowników agencji Zubrzycki. Tyle że nie na całej trasie przejazdu i tylko przez 75 dni.


- Wybraliśmy te pociągi i trasy, które w wakacyjnym szczycie są najbardziej oblegane i w większości nocne - wyjaśnia Beata Czemerajda z biura prasowego PKP Intercity SA.


Pracownicy Agencji Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki przez 75 dni mają czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących dwudziestoma TLK, m.in.: „Szczecinianin" relacji Warszawa -Świnoujście (codziennie dwóch ochroniarzy na odcinku Warszawa-Września), „Bryza" Kraków-Kołobrzeg (Kraków-Kępno), „Przemyślanin" Świnoujście-Przemyśl (Lubliniec-Kraków), „Podhalanin" Zakopane- Szczecin (Kraków-Kluczbork), „Posejdon" Kołobrzeg-Lublin (Bydgoszcz-Gdynia) i „Pogoria" Szczecin - Bielsko-Biała (Gdynia-Toruń).


Agencja Zubrzycki wygrała przetarg na ochronę osób i mienia we wskazanych przez Intercity pociągach, m.in. TLK. A że postępowanie się przedłużyło, to usługi będzie świadczyć jeszcze poza wakacyjnym szczytem.©℗

(mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi