sobota, 16 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pasażer pod specjalnym nadzorem

Pasażer pod specjalnym nadzorem

Pasażer pod specjalnym nadzorem
Data publikacji: 2015-07-25 17:12
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:21
Wywietleń: 222 5340

Pasażerowie dwudziestu pociągów TLK, m.in. „Szczecinianin", są teraz pod dodatkową ochroną. W każdym nad ich bezpieczeństwem czuwa dwóch pracowników agencji Zubrzycki. Tyle że nie na całej trasie przejazdu i tylko przez 75 dni.


- Wybraliśmy te pociągi i trasy, które w wakacyjnym szczycie są najbardziej oblegane i w większości nocne - wyjaśnia Beata Czemerajda z biura prasowego PKP Intercity SA.


Pracownicy Agencji Ochrony Osób i Mienia Zubrzycki przez 75 dni mają czuwać nad bezpieczeństwem podróżujących dwudziestoma TLK, m.in.: „Szczecinianin" relacji Warszawa -Świnoujście (codziennie dwóch ochroniarzy na odcinku Warszawa-Września), „Bryza" Kraków-Kołobrzeg (Kraków-Kępno), „Przemyślanin" Świnoujście-Przemyśl (Lubliniec-Kraków), „Podhalanin" Zakopane- Szczecin (Kraków-Kluczbork), „Posejdon" Kołobrzeg-Lublin (Bydgoszcz-Gdynia) i „Pogoria" Szczecin - Bielsko-Biała (Gdynia-Toruń).


Agencja Zubrzycki wygrała przetarg na ochronę osób i mienia we wskazanych przez Intercity pociągach, m.in. TLK. A że postępowanie się przedłużyło, to usługi będzie świadczyć jeszcze poza wakacyjnym szczytem.©℗

(mag)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje

Hannę Orską