czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Pacjenci marzną (akt.)

Pacjenci marzną (akt.)

Pacjenci marzną (akt.)
Data publikacji: 2016-01-03 12:24
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:32
Wywietleń: 2094 85039

Wciąż nie wiadomo, dlaczego ogrzewanie w Klinice Hematologii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie nie działa. Pacjenci dostali dodatkowe koce, do sal wstawiono grzejniki olejowe. Rzeczniczka szpitala przyznaje, że kaloryfery na oddziale są letnie.

- Staramy się zabezpieczyć pacjentów - podkreśla Joanna Woźnicka, rzeczniczka SPSK nr 1 w Szczecinie. - Daliśmy im dodatkowe koce, wstawiliśmy do sal grzejniki olejowe. Nie wiemy jeszcze, dlaczego kaloryfery tak słabo grzeją. To nowy budynek, jego pierwsza zima... Do tego w dużej części jest przeszklony. ©℗
(sag)

 

Wcześniejsza informacja:

Pacjenci Kliniki Hematologii szpitala przy ul. Unii Lubelskiej w Szczecinie przez cały weekend cierpią z powodu niskich temperatur panujących w ich salach. Niektórzy gotowi są opuścić szpital na własne żądanie.

- Śpimy w czapkach i szalikach - alarmuje jedna z pacjentek. - Przecież tu są osoby ciężko chore, dla których spadek temperatury otoczenia o jeden czy dwa stopnie jest niebezpieczny. Zgłaszamy problem, ale na razie nie ma poprawy. Kaloryfery są letnie, a za oknem mróz. Podobno przez jakąś awarię, ale przecież powinna być ona jak najszybciej usunięta. A trwa to już od sylwestra.

Lekarz dyżurny potwierdza, że na oddziale jest zimno. Zapewnił, że problem ten został zgłoszony osobie odpowiedzialnej. Nie wiadomo jednak kiedy sytuacja się poprawi. ©℗
(sag)

Komentarze

Kurier nie nudź.
To jest krioterapia.
2016-01-04 07:36:49

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje