czwartek, 14 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Ostatnia przejażdżka świątecznym tramwajem

Ostatnia przejażdżka świątecznym tramwajem

Ostatnia przejażdżka świątecznym tramwajem
Data publikacji: 2016-12-30 10:09
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:05
Wywietleń: 94 192282

W piątek (30 grudnia) ostatnia okazja do podróży darmowym, świątecznym tramwajem przygotowanym przez spółkę Tramwaje Szczecińskie. Historyczny pojazd zaczyna swój kurs około godziny 16:20 na placu Szarych Szeregów.

Wszystkich, którzy chcą jeszcze poczuć magię świąt zachęcamy do skorzystania z wyjątkowego kursu wagonem historycznym. Jest on specjalne przystrojony światełkami, a na dachu zamontowana została czapka Mikołaja. Trudno nie zauważyć tak niezwykłego pojazdu! Pierwszy kurs odbył się w mikołajki i cieszył się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców Szczecina.

Darmowy tramwaj świąteczny pojedzie trasą linii 12: Budziszyńska — aleja Powstańców Wielkopolskich — plac Szyrockiego — aleja Piastów — plac Kościuszki — aleja Piastów — plac Szarych Szeregów — Piłsudskiego — plac Odrodzenia — Piłsudskiego — plac Grunwaldzki — Piłsudskiego — plac Rodła — aleja Wyzwolenia — rondo Giedroycia — Kołłątaja — rondo Sybiraków — Asnyka — Orzeszkowej. 

Tramwaj będzie kursował w godzinach 16:20-20:00. Start na placu Szarych Szeregów. Zatrzymuje się na wszystkich przystankach na linii.

(p)

Fot. Dariusz Gorajski

Komentarze

tak tylko
Nie widzę problemu. Przystanki tramwajowe na pl. Szarych Szeregów są "na przeciw siebie", a nie na krańcach placu/skrzyżowania, jak choćby te na Piastów / Jagiellońska. Poza tym od Zajezdni Pogodno na Wojska Polskiego nie da się tak wjechać w Piłsudskiego, aby jechać na Pomorzany.
2016-12-30 14:42:19
Trasa
Skoro start jest z pl. Szarych Szeregów, który według opisanego rozkładu, jest w środku trasy, to w którą stronę ruszy tramwaj: al. Piastów, czy Piłsudskiego?
2016-12-30 10:36:55

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Czego szczecinianie życzą na nowy rok
Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje