poniedziałek, 22 stycznia 2018.
Strona główna > Wiadomości > Orły czekają na kwiaty

Orły czekają na kwiaty

Orły czekają na kwiaty
Data publikacji: 2016-04-17 23:50
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:41
Wywietleń: 1265 128612

Przy Pomniku Czynu Polaków na klombach kwiatów nie widać. Tylko chwastowniki. To efekt braku rozstrzygnięcia zielonych przetargów. Gdy jednak miasto wreszcie upora się z problemem braku środków na utrzymanie szczecińskiego „pływającego ogrodu", będzie pięknie: na czterech klombach pojawi się ponad 26 tysięcy kwiatów!

Będą skomponowane w łuki, niczym wachlarze: szałwie błyszczące o czerwonych kwiatach, żółte aksamitki, niebieskie żeniszki, różowe begonie i pomarańczowe pięcioreczniki, pomiędzy popielatymi starcami. ©℗

(an)

Fot. Mirosław WINCONEK

Orły czekają na kwiaty Orły czekają na kwiaty

Komentarze

do @ KODer i @ Czy te orły to nasze ?
Mam pomysł, żeby przekręcić orły (Pis juz ma wprawę w przekrętach),aby patrzyły we "właściwą"stronę (kierunek Watykan). Korony dorobi się z jakiegos tombaku.PONAD orłami mozna posadowić figurę Prezydenta 1050-lecia (na wzór tej figury ze Świebodzina.. tylko większą!).
2016-04-18 15:49:17
KOD-er
Słusznie prawicie,kaczoluby.Ten pomnik odsłaniał Edward Gierek. Trochę dziwnie jest patrzeć jak Joachim Brudziński z ferajną składają tam kwiaty.Zdjąć orły,i umieścić na cokole NAJWIĘKSZEGO PREZYDENTA.
2016-04-18 14:50:54
Natala
Szczecin jest za biedny, żeby nasadzić bratki jak np. Police, Gryfino i inne małe mieściny... A poza tym przetarg teraz? Urzędnicy mają czas na wszystko...
2016-04-18 12:46:38
Do Lewakow... w Szczecinie,
Lepiej bedzie... jak te 3 orly bez korony, PO-leca sobie dalej na Wschod i niepotrzenie nie beda juz czekaly, na jakies tam jeszcze resztki czerwonych kwiatow od PO-stkomunistycznego KOD-u !!
2016-04-18 12:44:53
Czy te orły to n a s z e ???
Chyba były postawione za " komuny"... Czas im łby odwrócić we "właściwą" stronę....
2016-04-18 10:44:01
Susza
Przynajmniej widać jak pracuje miejski ogrodnik. To doskonały przykład.
2016-04-18 08:06:02