poniedziałek, 18 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Okradają wczasowiczów w biały dzień

Okradają wczasowiczów w biały dzień

Okradają wczasowiczów w biały dzień
Data publikacji: 2017-07-31 10:20
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:36
Wywietleń: 3902 284318

– Okradli nas w biały dzień! – denerwuje się Łukasz B. z Bielska-Białej, który przyjechał z żoną i dziećmi na wypoczynek do Mrzeżyna.

Zamieszkał w ośrodku z wyższej półki, czyli „Lagunie”. Na drzwiach ośrodka jest informacja: „Obiekt wyposażony w System Nadzoru Wizyjnego”. Łukasz B. w to uwierzył i sporo na tym stracił. Nic bowiem nie napisano, że parking hotelowy tym nadzorem nie jest objęty.

Pan Łukasz zaparkował auto na wyznaczonym miejscu ogrodzonego parkingu i myślał, że stojące na dachu auta rowery będą bezpieczne. Wcześniej pytał w recepcji, gdzie można zaparkować rower, ale usłyszał, że każdy gdzie indziej parkuje, a niektórzy wnoszą do pokojów. Nie ma miejsca, jak w wielu innych ośrodkach, gdzie są wyznaczone i strzeżone miejsca do parkowania jednośladów. ©℗

Tekst i fot. Mirosław Kwiatkowski

Cały artykuł w „Kurierze Szczecińskim”, e-wydaniu i wydaniu cyfrowym z 31 lipca 2017 r.

Komentarze

Znajomy
Z tego co wiem ukradli nie tylko rowery które były odpowiednio zabezpieczone ale też był włam do auta i kradzież tego co w środku, zrobili To raczej profesjonaliści przy zorganizowanej akcji
2017-08-03 15:50:56
:)
W centrach handlowych tez masz monitoring i co jak cie okradna bedziesz miec pretensje do centrum handlowego? monitoring jest tylko dowodem w sprawie dla policji ,co do hotelu czy parking jest tez w definicji słowa obiekt- watpie ,obiekt to budynek a nie chodnik/ulica, jedynie powinni dac informacje ze parking nie jest monitorowany,rowery powinno sie na zapiecia przypinac do odpowiednich stojakow a jak ktos luzem zostawil na aucie to nic dziwnego ze jakas patola sie zainteresowała . @pracownik o kwestie płacy 13 zł ktora dobila firmy ochroniarskie miej pretensje do obecnej ekipy haha ,a co corce wlasciciela nie wolno pracowac w takim miejscu? to prywatny biznes i zatrudnia sie kogo chce i gdzie chce i za ile sie chce, to nie sejm.
2017-08-01 17:44:58
@Gienio
Nie udało się zbudować nowego społeczeństwa, społeczeństwa socjalistycznego? O! Jaka szkoda... Towarzysze ponieśli klęskę. Szkoda tylko tych pokoleń, które zdemoralizowali. Skutki dają się odczuć do dziś.
2017-08-01 13:58:05
@ @do@cap...
Po Uniwersytecie Marksizmu-Leninizmu prawdy nie znasz. Ty znasz tylko waszą prawdę dialektyczną. Niektórzy nazywają ją g.prawdą.
2017-08-01 13:55:05
Gienio
@ @ cap kosicelny Po 70 latach komuny i postkomuny? To bolszewickie obyczaje! Kosciol istnieje 2000 lat, wiec chyba dluzej i to jego zwyczaje, Przeciez Inkwizycja to bylo zlodziejstwo - bogaty na torturach przyznawal sie do wszystkiego, palili go na stosie, a MAJATKI PRZEJMOWAL KOSCIOL.
2017-08-01 00:21:46
@do@cap...
Ależ ci mózg zbełtali na tych Pisdzielczych wykładach w szkółkach parafialnych!!!
2017-07-31 22:47:48
@ "do @"cap kościelny "
A jakże! Ale najpierw dla tego waszego bezpieczeństwa trzeba było Polskę zdradzić i poddać okupacji obcej armii, wymordować tysiące polskich żołnierzy, tysiące wtrącić do więzień z torturami w bonusie, zasieki poustawiać na granicach a potem po drodze za pomocą "nieznanych sprawców" zamordować najbardziej niepokornych, by cały naród nabrał lęku. O przepraszam! Nabrał poczucia bezpieczeństwa. Ludowego bezpieczeństwa!
2017-07-31 20:02:35
Stare dobre TME
Buryc co tam sie u Ciebie dzieje?;)
2017-07-31 19:48:17
do @"cap kościelny
W czasach tzw. komuny, zarówno katolicy jak i normalni ludzie żyli i poruszali się po ulicach -BEZPIECZNIE!!! Teraz, w czasach "dobrej zmiany", lud arcykatolicki czuje się bezkarny i uprawia samowolkę, bandytyzm i złodziejstwo!Ich kapłani pedałują nieletnich a władza zamiata wszystko pod dywanik radyjomaryjny!
2017-07-31 19:17:25
Ale wstyd!
Ten parking w Lagunie, to prawdziwa pokusa dla złodziei. Parking jest poza zasięgiem wzroku obsługi i mieszkańców, dwa kroki do lasu a potem skok przez betonowy, nieprzeźroczysty płot i ... szukaj wiatru w polu. To karygodne, że ośrodek o takim standardzie skąpi na stróża lub monitoring. Wstyd! To w takiej sąsiedniej "Bogdance" jest i gdzie rowery zostawić (zamknięty parking) i jest też całodzienna obecność stróży. Obsługo "Laguny" zapytajcie sąsiadów jak to się robi w praktyce a obciachu będzie mniej.
2017-07-31 16:31:32
balu
Córka w recepcji skandal!!! TW w gazecie norma!!!
2017-07-31 15:57:41
@pracownik
Ty zamiast filozofować weź się lepiej do pilnowania ośrodka. A to, że w recepcji pracuje córka właściciela bardzo dobrze świadczy i o córce i o jej rodzicach.
2017-07-31 15:34:10
pracownik
Jak co roku zmienia się ochronę i szuka tańszej za 13 zł to tak jest, że złodzieje grasują. A pni w recepcji to córka właściciela
2017-07-31 13:32:41
@cap kościelny
Po 70 latach komuny i postkomuny? To bolszewickie obyczaje!
2017-07-31 12:36:01
cap kościelny
Katolicki kraj, katolickie obyczaje!
2017-07-31 12:05:31