środa, 13 grudnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Odcięła sobie stopę

Odcięła sobie stopę

Odcięła sobie stopę
Data publikacji: 2015-07-20 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:19
Wywietleń: 396 3888

Makabrycznego samookaleczenia dokonała 69-letnia kobieta. Mieszkanka gminy Banie kuchennym nożem odcięła sobie stopę. Kiedy mąż próbował wezwać pomoc, jego żona całkowicie odcięła sobie kawałek nogi poniżej kostki.
Z relacji mężczyzny wynika, że kiedy zobaczył, iż jego żona zaczyna się okaleczać, wybiegł na balkon i zaczął wzywać pomoc. Kiedy chwilę później wrócił, odcięta noga leżała na podłodze. To fragment zeznań świadka samookaleczenia.
Bogumił Prostak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie poinformował nas, że kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia poszkodowana była już w karetce, a odcięta stopa znajdowała się w reklamówce. Sześćdziesięciodziewięcioletnią kobietę śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala w Szczecinie-Zdunowie.
Rzecznik gryfińskiej policji zauważył, że tak drastyczne samookaleczenie musiało wymagać "albo wyjątkowo skutecznego narzędzia w rodzaju miecza samurajskiego, dużej siły fizycznej albo też sporej wiedzy o anatomii".
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ofiara samookaleczenia wcześniej pracowała w rzeźni. Z informacji przekazanych przez męża wynikało też, że w ostatnim czasie leczyła się psychiatrycznie i zażywała leki psychotropowe.
Tym drastycznym przypadkiem autoagresji wstrząśnięci są mieszkańcy Bań. – Nikt nie spodziewał się po starszej pani, że może zrobić coś takiego - usłyszeliśmy od jednej z mieszkanek.

(r.c.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Przez granice

Dodatek specjalny do „Kuriera Szczecińskiego”
Przez granice
CZYTAJ WIĘCEJ

Über die Grenzen

Sonderbeilage der Zeitung „Kurier Szczeciński”
Uber die grenzen
LESEN SIE MEHR

Filmy

Jarmark Bożonarodzeniowy 2017
Mikołajowa atrakcja od Coca Coli
Międzynarodowa flota przy Wałach
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje