środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Odcięła sobie stopę

Odcięła sobie stopę

Odcięła sobie stopę
Data publikacji: 2015-07-20 11:15
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:19
Wywietleń: 379 3888

Makabrycznego samookaleczenia dokonała 69-letnia kobieta. Mieszkanka gminy Banie kuchennym nożem odcięła sobie stopę. Kiedy mąż próbował wezwać pomoc, jego żona całkowicie odcięła sobie kawałek nogi poniżej kostki.
Z relacji mężczyzny wynika, że kiedy zobaczył, iż jego żona zaczyna się okaleczać, wybiegł na balkon i zaczął wzywać pomoc. Kiedy chwilę później wrócił, odcięta noga leżała na podłodze. To fragment zeznań świadka samookaleczenia.
Bogumił Prostak, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie poinformował nas, że kiedy policjanci przybyli na miejsce zdarzenia poszkodowana była już w karetce, a odcięta stopa znajdowała się w reklamówce. Sześćdziesięciodziewięcioletnią kobietę śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego przetransportowano do szpitala w Szczecinie-Zdunowie.
Rzecznik gryfińskiej policji zauważył, że tak drastyczne samookaleczenie musiało wymagać "albo wyjątkowo skutecznego narzędzia w rodzaju miecza samurajskiego, dużej siły fizycznej albo też sporej wiedzy o anatomii".
Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ofiara samookaleczenia wcześniej pracowała w rzeźni. Z informacji przekazanych przez męża wynikało też, że w ostatnim czasie leczyła się psychiatrycznie i zażywała leki psychotropowe.
Tym drastycznym przypadkiem autoagresji wstrząśnięci są mieszkańcy Bań. – Nikt nie spodziewał się po starszej pani, że może zrobić coś takiego - usłyszeliśmy od jednej z mieszkanek.

(r.c.)

Komentarze

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi