środa, 18 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Od rana kolejki do żaglowców

Od rana kolejki do żaglowców [FILM]

Od rana kolejki do żaglowców
Data publikacji: 2016-06-11 14:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:47
Wywietleń: 394 138723

Dni Morza w pełnej odsłonie. Sobotni piękny poranek  przyciągnął na szczecińskie Wały Chrobrego wielu mieszkańców miasta i turystów. Kolejki ustawiają się do zwiedzania Daru Młodzieży oraz ORP Iskra. Na chętnych czekają także okręty wojenne oraz kilka zagranicznych żaglowców i cieszące się popularnością rejsy po Odrze.

Oprócz tego sporo stoisk handlowych. A na nich jak zwykle mydło (np. marsylskie i z oślego mleka dla alergików) i powidło (w postaci np. przysmaków z Turcji). Do tego ubrania, rękodzieło, wyroby z drewna (m.in. szeroki wybór desek do krojenia w najprzeróżniejszych wzorach) oraz wyroby z konopi. Królują jednak stoiska gastronomiczne - szaszłyki, golonki, kiełbasy, pajdy chleba ze smalcem i ogórkiem kiszonym, ziemniaki na patyku, gofry, lody, kawa, wyroby z Litwy (np. z wędzoną słoniną) oraz piwo. Do tego wszystkiego na Łasztowni, wesołe miasteczko a z głośników polskie szanty.

(dar)


Film: Anna Gniazdowska

Od rana kolejki do żaglowców Od rana kolejki do żaglowców

Komentarze

ckm
"mydło i powidło", a żaglowców jak na lekarstwo! chyba już czas na zmianę nazwy tej imprezy na coś bardziej w stylu: karuzela co niedziela, o sorki, co roku. więcej tu mamy wszystkich konstrukcji z 'wesołego miasteczka' niż statków/żaglowców a zlot fast food'ów to już całkiem inna bajka.
2016-06-11 18:54:18

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Kobiety protestowały na pl. Solidarności
Poprzedni Następny

Nekrologi

kondolencje