wtorek, 24 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nożem w szyję, bo perfumami wyczyścił buty

Nożem w szyję, bo perfumami wyczyścił buty

Nożem w szyję, bo perfumami wyczyścił buty
Data publikacji: 2016-03-21 13:59
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:39
Wywietleń: 1279 124350

W piątek późnym wieczorem oficer dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Białogardzie otrzymał zgłoszenie od dyspozytora pogotowia, iż w jednym z mieszkań w Białogardzie doszło do uszkodzenia ciała. Policjanci pojechali na miejsce zdarzenia. Tam zastali 23-latka z raną szyi. Pogotowie ratunkowe zabrało mężczyznę do szpitala.

Mundurowi ustalili, iż w trakcie spotkania towarzyskiego mężczyźni pili alkohol. W pewnym momencie pomiędzy dwoma znajomymi doszło do sprzeczki.

- Mężczyźni pokłócili się o perfumy, którymi 23-latek wyczyścił sobie buty. Widząc to właściciel perfum złapał leżący nóż i zadał mu uderzenie w szyję - informuje mł.asp. Anna Kakarenko.

Pokrzywdzony wraz ze znajomymi opuścił mieszkanie i po przyjeździe służb początkowo twierdził, iż rana powstała podczas naprawiania pojazdu. Policjanci ustalili jednak, że do ugodzenia nożem doszło w mieszkaniu.

Funkcjonariusze dotarli do sprawcy, który także miałnacięcia naskórka i był zakrwawiony. Na miejsce przyjechało pogotowie, mężczyźnie udzielono pomocy medycznej. Po zbadaniu przez lekarza i braku przeciwskazań mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. 23-latek z Gdańska usłyszał zarzut spowodowania obrażenia ciała w postaci rany kłutej oraz narażenia na bezpośrednie powstanie ciężkiego uszczerbku na zdrowiu lub bezpośredniego zagrożenia życia.

Wobec sprawcy prokurator zastosował dozór policyjny. Przestępstwo zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. (k)

Fot. Robert WOJCIECHOWSKI

 

 

 

Komentarze

:))
Może to był ten z reklamy old spice ? reklama wybitnie dla idiotow, o samym produkcie nie wspominajac :)
2016-03-21 18:42:52

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi