wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nowy pomysł dla rowerów

Nowy pomysł dla rowerów

Nowy pomysł dla rowerów
Data publikacji: 2015-10-22 12:38
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:26
Wywietleń: 961 30452

Drogi rowerowe na ulicach Potulickiej i Narutowicza? Miasto przedstawia projekt i chce znać opinię. Koncepcja zakłada stworzenie śluz rowerowych. 

Zespół ds. organizacji ruchu w szczecińskim magistracie przedstawił projekty zmian w ciągu ulic Potulickiej i Narutowicza. Na pierwszej z nich planowany jest pas rowerowy na odcinku od pl. Zwycięstwa do ul. Narutowicza oraz w kierunku przeciwnym.

Z kolei na ul. Narutowicza droga dla jednośladów ma zostać wyznaczona tylko na południowej nitce, czyli na odcinku od ul. Piastów do ul. Potulickiej. W przeciwnym kierunku pasa nie będzie, ponieważ tamten fragment jest zbyt wąski. ©℗

Więcej w czwartkowym Kurierze Szczecińskim i e-wydaniu

(szymw)

Komentarze

witek
pieniadze ze strefy winny isc na remonty i budowe chodnikow i sciezek rowerowych a ida na oplacenie brygady remontowej,deficytowej "inkaso" prezesa rady nadzorczej spolki kolesi komuszka bajkoopowiadacza itp.
2015-10-23 14:27:01
mk
@aet Bagnem jest Twój wpis. Jakbyś może więcej się interesował miastem, to byś wiedział, że w Szczecinie rządzi PiS i Krzystek i budowa dróg rowerowych jest potrzebna
2015-10-23 08:17:04
Fryga
Zapomnieli jeszcze postawić tam frygę !
2015-10-23 06:27:56
Dryja
"Nowy pomysł dla rowerów" - eee myślałem, że ma być - "Wszystkie ulice dla rowerów a samochody łącznie z Dostawczakami, Tirami, Karetkami itd. na ścieżki" a tu tylko ścieżki na dwóch ulicach, które i tak przez 6 miesięcy w roku będą puste.
2015-10-22 21:15:18
@
Miasto przedstawia projekt i ....... ...w d...e ma wszelkie opinie. No chyba że pochodzą one z zaprzyjaźnionych kręgów i popierają tę jedyną i słuszną koncepcję. A co sie zmieni jak one powstaną ? .....nic. Korki jak były tak będą. Jasne, zapomniałem. Pieniądze wydac trzeba na kolejny poroniony pomysł który powstał ( jak to Olo ujął ) w muzgownicach i stan konta sie zmieni
2015-10-22 13:18:37
SZOK
Kto pozwolił, aby na Sikorskiego zabrać pas ruchu i stworzyć ścieżkę rowerową - przecież to istne działanie na szkodę kierowców!!!!
2015-10-22 12:52:59
aet
Szczecin. Rowerzyści,Fryga i PO. I bagno.
2015-10-22 12:36:11
Olo
Śluzy to im się w mózgownicach poluzowały!
2015-10-22 10:51:25