piątek, 18 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nowy pawilon nad Odrą

Nowy pawilon nad Odrą

Nowy pawilon nad Odrą
Data publikacji: 2016-04-08 08:21
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:40
Wywietleń: 1295 127333

Jak już informowaliśmy, na bulwarze Piastowskim w Szczecinie mają w tym sezonie rozpocząć działalność dwa kolejne pawilony gastronomiczne. W jednym oferowane będą potrawy z ryb i owoców morza. W drugim znajdzie się kawiarnia, cukiernia i pijalnia czekolady. Pierwszy pawilon już jest instalowany (niedaleko rzeźby kapitana Ludomira Mączki). ©℗

(ek)

Fot. Elżbieta KUBOWSKA

Komentarze

Paw
RE-WE-LA-CJA!
2016-04-11 09:14:20
" gryf " - paradoksalnie tak. Takie koszmary zaczynają reprezentować STSPSCZYSIESIN
.
2016-04-09 16:58:06
gryf
:-) Ta' budka' ma być reptezentatywna ?
2016-04-09 15:26:05
gryf
Ta buda ma być reprezentatywna ?
2016-04-09 15:22:03
gryf
Bulwary nie otwierają się na zwyczajnych mieszkańców miasta aby mogli miło spędzać wolny czas nad Odrą, napić się piwa i zjeść niedrogo rybę. Polowanie na kasę niewiele ma wspólnego z miejską rekreacją kiedy za herbatę trzeba zapłacić 8 PLN. A turyści, też nie są głupi - grunt źeby wracali
2016-04-09 15:17:19
do " Proste "
Straganiarza trudno przekonać. Bądź przekonany, że masz rację.
2016-04-09 13:46:28
Proste
A to niby dlatego, że to reprezentatywne miejsce w Szczecinie, do którego zawsze trafiają turyści, zwłaszcza zagraniczni, a skoro dla takich turystów ceny w Polsce i tak są 4 razy niższe, niż w ich rodzinnym kraju, to dlaczego prywaciarze nie mieliby na tym skorzystać. Poza tym, to miejsce jest również oblegane przez niedzielnych spacerowiczów lub gości z mniejszych, przyległych miasteczek, a wtedy są mniejsze opory przed wydaniem większej kwoty podczas takiej eskapady. Proste i logiczne.
2016-04-09 08:12:11
" Pro szn " Oooo!!... a ty co MENADŻER z tego przeszklonego kontenera ??
Niebawem POstawią tam nową FRYGĘ i ceny już akonto ?? Co się dzieje w Szczecinie ?? Kto POtronuje temu odpustowemu wystrojowi miasta ?
2016-04-09 07:55:06
gryf
W takim miejscu nie może być tanio?! A to niby czemu...?
2016-04-08 23:57:56
Pro szn
Może nie wyglądają super elegencko. Ale lokale najemcy tworzą super klimat. Działający drugi rok Sztokholm czy paladin. Super miejsca z bardzo dobrym jedzeniem. Warto tam zaglądać. Ceny... Cóż w takim miejscu nie może być tanio jak w BarRabie
2016-04-08 18:39:48
A gdyby na tej...
"sztuce"antyarchitektonicznej jeszcze nadstawić "szklaną pułapkę" z exAleiKwiatowej a na niej dostawić Frygę- przebilibyśmy Corbusiera i innych awangardzistów!
2016-04-08 18:20:06
henryka szczecin
Pawilony owszem -ale ceeeeny że ho ho .Pozdrawiam.
2016-04-08 14:37:46
Buda z rynku - Turzyn? czy Niebuszewo?
Czy przypadkiem Architekt Miejski nie jest z "Pcimia Dolnego".Zeszpecili Al.Jana Pawła II,zeszpecili AL.Kwiatową,postawili Frygę no i teraz wzięli się za to co jeszcze im zostało do zeszpecenia,czyli Bulwar.Nieudacznicy!!
2016-04-08 13:40:47
Potworne !! Ohydne !! Kto pozwala tak szpecić Szczecin ?? Nasz Szczecin !!
Kiedy w te POtworności wejdzie Prokuratura !?
2016-04-08 11:17:02
Bulwarowa tandeta miejska.
Można było stworzyć ładną stylową zabudowę a nie klocki blaszane żywcem przeniesione z targowisk.Czy ktoś w tym mieście o ile jest to miasto myśli? KPINA!
2016-04-08 10:45:05
Czy w pawilonach będą toalety?
Jak w tytule.
2016-04-08 10:27:54
ewa35
Przykro mi ale nie podobaja mi się te pawilony Powinny byc, musza nawet byc miejsca gdzie mozna cos przekasic wypic kawe posiedzoec Ale ich widok w zaden sposob nie przystaje do tych bulwarow.
2016-04-08 10:26:09
...@WC...
..pod Mostem Długim!
2016-04-08 09:52:19
ppppiękny..... i
..pasuje do tej kamiennej oblicówki wału...
2016-04-08 09:50:36
szach mat
Kupujących będzie tradycyjnie"jak na lekarstwo" Powód-? banalny-kosmiczne niczym nieuzasadnione ceny.Ajenci tych lokali myślą,że mieszkańcy nie potrafią myśleć i kalkulować.Nie wróżę im zatem ( jeżeli nie zmienią podejścia )by "zadomowili" się na bulwarze dłużej jak jeden sezon.
2016-04-08 09:46:29
wc
Czy pawilony mają toalety dla klientów?
2016-04-08 09:22:30