poniedziałek, 20 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nowe rysy na szybkim tramwaju

Nowe rysy na szybkim tramwaju

Nowe rysy na szybkim tramwaju
Data publikacji: 2016-04-23 14:07
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:42
Wywietleń: 1544 130527

Kolejne rysy na trasie tzw. szybkiego tramwaju, tym razem na jego końcowej stacji. Po pękających minionej zimy spawach i naprawach, pojawiły się liczne spękania na murach przy torze do zawracania i przejścia podziemnego przy schodach, wzdłuż zjazdu wózkami lub rowerami na pętli Turkusowa. Choć nie minął rok od oddania inwestycji do użytku.

Jak mówi Piotr Zieliński z biura prasowego UM, uszkodzenia stwierdzono podczas przeglądów. Poprawkowe roboty i zabezpieczenia to teraz dodatkowe zadanie do wykonania na koszt generalnego wykonawcy spółki Strabag, bo na pierwszy odcinek szlaku tramwajowego na prawobrzeżu obowiązuje jeszcze gwarancja i rękojmia. ©℗

(MIR)

Fot.: Mirosław WINCONEK

 

Nowe rysy na szybkim tramwaju Nowe rysy na szybkim tramwaju Nowe rysy na szybkim tramwaju Nowe rysy na szybkim tramwaju Nowe rysy na szybkim tramwaju

Komentarze

Jan
Jak zwykle - siermiężno buraczany Szczecin. Tu się nic nie uda.
2016-04-26 20:05:01
JoJo
Tak to już jest, że konstrukcja sama "podpowiada" panom projektantom, gdzie powinny być dylatacje! Jeżeli tego nie wiedzą to niech obejrzą efekt swoich wypocin i dobrze będzie jak uwzględnią ewidentną wpadkę w następnych dokumentacjach. Dokumentacja za najniższą ceną jest taka a nie inna! Nikt nie ma zamiaru dokładać do interesu!!!
2016-04-25 11:10:10
W ziobrowej prokuratorii...
..żaden OSKARŻYCIEL PUBLICZNY bez nakazu z Wa-wy sam nie podejmie tematu... Papranina za PUBLICZNE miliony będzie bezkarnie trwała nadal... Czy FRYGA już samodzielnie stoi czy ją jeszcze podpierają?... tylko pytam...
2016-04-24 11:27:34
wiaska szczecin
to jeszcze nic,....wchodzisz do tramwaju, patrzysz jest WI-FI...włączasz komórkę wiadomo- EŁROPA!!!) a tu NIC , słoma z butów wyłazi-NIE MA INTERNETU w tramwajach 110,808,809,811,819,820,821,824,826,827,....Kużwa,gdzie my jesteśmy?????
2016-04-24 02:16:44
gość
Przecież ta pętla jest tylko tymczasowa. Jak się linię przedłuży, to te elementy się wyburzy. I po rysach!
2016-04-23 22:21:15
to naprawdę sztuka zrobić coś takiego!!!
tak spieprzyć taką robotę to też trzeba umieć, to nie jest takie proste a jednak wykonalne w tym Szczecinie, BRAWO MIEJSCY RAJCY I PREZYDENT
2016-04-23 22:19:16
Czepiacie się!
Przyjdie kit, będzie git!!!
2016-04-23 20:01:04
henryka szczecin
Hej! No o co chodzi? Mamy tramwaj wodny , rower wodny ,krzywe chodniki to możemy mieć RYSY .Pozdrawiam.
2016-04-23 17:19:30
mmx
Rysy... LOL... Cóż za eufemizm. Budynki w Japonii po trzęsieniu ziemi nie mają nawet takich... "rys". Widać, że jesteśmy pionierem w technologiach, skoro cały czas tam coś zaskakuje budowlańców.
2016-04-23 16:10:53
bobo
Zakopane ma Rysy , my też!A co.
2016-04-23 14:49:10
m
to rysa na jasnie panujacym