niedziela, 20 sierpnia 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nitras z prezentem dla Brudzińskiego

Nitras z prezentem dla Brudzińskiego

Nitras z prezentem dla Brudzińskiego
Data publikacji: 2017-03-27 17:36
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-10 00:14
Wywietleń: 2024 228451

Wicemarszałek Sejmu Joachim Brudziński (PiS) modli się za posła Sławomira Nitrasa (PO), żeby łatwiej było mu „przetrwać te trudne dni”, usłyszeliśmy w poniedziałek w siedzibie Prawa i Sprawiedliwości w Szczecinie.

Kilka tygodni temu Sławomir Nitras, poseł Platformy Obywatelskiej, pojawił się przed siedzibą Prawa i Sprawiedliwości na ul. Mickiewicza w Szczecinie, by w przyjacielskim geście umyć zniszczone przez wandali drzwi. W poniedziałek ponownie przybył w to miejsce. Tym razem chciał wręczyć wicemarszałkowi Brudzińskiego flagę Unii Europejskiej.

- Flaga biało-czerwona łączy Polaków, ale flaga europejska także powinna nas łączyć - powiedział Nitras do dziennikarzy stojąc na tle siedziby PiS.

I to właśnie flaga z 12 gwiazdkami na niebieskim tle była prezentem dla wicemarszałka Brudzińskiego. Sławomir Nitras miał nadzieję, że podarek wręczy osobiście, bo w poniedziałki parlamentarzyści mają dyżury w swoich biurach poselskich. Do takiego spotkania jednak nie doszło, bo polityka PiS nie było w Szczecinie.

- Wicemarszałek jest na pielgrzymce kombatantów w Ziemi Świętej - wyjaśnia Witold Witkowski, sekretarz PiS w Szczecinie, który odebrał podarek. - Ale prosił pozdrowić posła Nitrasa i powiedzieć, że będzie się za niego modlił, żeby łatwiej było przetrwać te trudne dni - dodał.

Nitras zwrócił w poniedziałek uwagę, że na biurach poselskich PiS obok flag biało-czerwonych wiszą jeszcze pisowskie, a on chciałby, żeby politycy PiS wywieszali także flagi europejskie. ©℗

(masz)

Fot. Dariusz GORAJSKI

Na zdjęciu: Poseł Nitras przyniósł do biura PiS także flagę polską. Wręczył ją Witoldowi Witkowskiemu w momencie, kiedy ten podarował mu biało-czerwoną.

 

Komentarze

niklot
Lubię czytać flagę - to typowy flamer. Interesuje go sam spór i dlatego prowokuje. A Nitras ... po wyjściu z pokoju, trzeba sprawdzać czy niczego nie zanitrasił. Błaznom wiary nie ma.
2017-03-28 08:59:05
Anzelm
To Brudziński się modli? No tak.Do Jarosława Wielkiego,Zbawiciela.
2017-03-28 08:38:02
obserwator
ten pseudo poseł mógł jeszcze tęczową przynieść bo on nie ma świata wartości tylko siano w głowie!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017-03-28 07:45:10
nr
Szczecińska radna niezależna mówiła kiedyś coś o chłopcach w krótkich spodenkach, czy jakoś tak. Trzeba mieć tupet żeby przyjść do kogoś do domu i go meblować.
2017-03-28 07:08:49
Panie Nitras...
Przede wszystkim flaga UE powinna miec juz 28 gwiazd a nie tylko 12-cie, tak ze nie przynos Pan STAREJ Unijnej flagi, tylko zglos sie Pan wpierw do Pana Donalda - o najnowsza flage ! A wogole czyzby juz "palil sie Panu grund pod nogami" u postkomunistow... ze zaczyna Pan na rozne "sposoby"... odwiedzac Lokal PiS-u ??
2017-03-28 02:09:24
Flaga
Świetna inicjatywa tego młodego chłopaka Nitrasa. On jeszcze zrobi karierę w polityce. To była jakaś zorganizowana akcja młodzieżówki partyjnej? Ciekawe czy ten chłopak jest przewodniczącym czy na razie tylko jej szeregowym członkiem? Wielka polityczna przyszłość przed tym gościem.
2017-03-27 22:31:45
NIE WYBIERAŁEM go
Lepiej nie komentować - b. trudny przypadek - lepiej kopnąc w d. - b. pracowity , nieustannie skłóca ludzi , jest wszędzie - pod blatem , na autostradzie w Niemczech , wszędzie go znaja - jak wesz !
2017-03-27 21:35:45
x
A mógł zanitrasić.
2017-03-27 21:32:55
bgdz
Nitras to tłumok ze Szczecina- wstyd mi, że kompromituje Szczecin.
2017-03-27 21:30:50
Ewa wzywa 07
Toż ten Nitras to muchotłuk!!!!
2017-03-27 21:04:52
Jarun
Dla mnie to Nitras emocjonalnie zatrzymał się na poziomie: pierwsza gimnazjum i nie może dojrzeć. Trudno, trzeba się pogodzić z jego wygłupami...niedorozwój emocjonalny.
2017-03-27 20:56:14
gregor102
@Magdalena. To co Pani uważa, niewielu obchodzi, każdy u siebie robi to co mu się podoba, wedle starej zasady "wolnoć Tomku, w swoim domku", jak ma Pani życzenie wywiesić flagę UE siebie, ma Pani takie Prawo, inna sprawa jeśli sąsiad będzie uważał inaczej.. ;)
2017-03-27 20:39:56
Magdalena
Brawo za pomysł Panie Nitras! Też uważam, że flaga EU powinna tam wisieć. Zobaczymy, czy będzie tam zawieszona.
2017-03-27 20:17:27
Sławomir "słynny"
Sławomir Nitras, wybraniec ziemi zachodniopomorskiej. Słynie z tego, że jest słynny. Jedyne w czym tak faktycznie jest "dobry" to w pajacowaniu, błazenadzie, kręcenie gniotów komórami, łamaniu przepisów ruchu drogowego, no i generalnie, robi wszystko, byle tylko nic nie robić ! Teraz wiecie, szanowni mieszkańcy tych ,dlaczego wszyscy inni traktują nas tak jak traktują, no ale jak się ma takiego przedstawiciela, to wszystko jasne! Show must go on! Show must go on! Yeah?????
2017-03-27 20:12:32
Jarun
Śmieszny, groteskowy a w sumie żałosny pajac. Śpieszmy się go polubić...może odejdzie do Pana.
2017-03-27 20:01:39
OK.2010
Czy to dziecinada ?
2017-03-27 19:24:34
@GAP
Dokładnie! Kiedy nasza polityka pozbędzie się takich oszołomów jak Nitras, Waszczykowski, Petru, Macierewicz, Kopacz, Schetyna itd, itd!! Pytanie retoryczne!
2017-03-27 19:22:18
komusze
Rachunek ze sklepu pokazał? Za swoje kupił?
2017-03-27 19:07:20
Polizei
Dlaczego śmieszny pajacu, wielbicielu Europy jak miałeś bliskie spotkanie na autostradzie z funkcjonariuszami jednego z europejskich państw n.b. tego, któremu PO chce wejść w d(...)ę, to zamiast poddać się regułom traktowania Polaka w Europie i poznać je na własnej skórze, wyciągnąłeś natychmiast paszport dyplomatyczny?
2017-03-27 18:22:56
GAP
Wart pac pałaca jak pałac paca. Sami swoi.
2017-03-27 17:59:21