wtorek, 26 września 2017.
Strona główna > Wiadomości > Niszczył samochody za złe parkowanie

Niszczył samochody za złe parkowanie

Niszczył samochody za złe parkowanie
Data publikacji: 2016-04-08 15:46
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:41
Wywietleń: 1131 127465

W czwartek białogardzcy policjanci Wydziału Kryminalnego zatrzymali mężczyznę, który od października 2015 do marca 2016 celowo uszkadzał samochody zaparkowane na terenie Białogardu.

- 43-letni mieszkaniec Białogardu został zatrzymany, usłyszał łącznie 11 zarzutów, do których się przyznał. W swoich wyjaśnieniach oświadczył, iż motywem jego zachowania były źle zaparkowane pojazdy, które często utrudniały mu przejście, wjazd bądź wyjazd samochodem - informuje mł. asp. Anna Karenko.

Sprawca za swoje czyny poniesie teraz konsekwencje prawne i finansowe. (k)

Komentarze

Samozwańczy strażnik Teksasu
Jak to, przecież działał w dobrej wierze, czy nie są to okoliczności łagodzące lub wręcz powód, dla którego powinien otrzymać nagrodę za wyręczenie drogówki, czy straży miejskiej.
2016-04-09 08:07:31
FRAJER SPOD AUTA
Samochody wjeżdżają na chodniki , trawniki i gdzie się tylko da - jeżeli ten zatrzymany z tym walczył / oczywiście w niewłaściwy - karalny sposób / , to kto poniesie odpow. - ON ! A te wszystkie służby miejskie , straże , gliniarze / bez obrazy / to co ROBIŁY ? NIC ! A teraz - ZŁAPALI FRAJERA !!! ??? Obciach dla tych wszystkich " służb " ! Uniewinnić zdesperowanego bezczynnością odpowiedzialnych służb !
2016-04-08 20:55:43
heniuś
Popieram "rozjechaną". Dziś pieszy to śmieć i gnój. W Ciecinie to za Jurczyka, obniżali krawężniki, by AUTKA mogły wjechać. Chodniki oddać pieszym!. SM rozwiązać!. Rowery na pasy!.
2016-04-08 19:38:21
Niby robił źle ale właściwie dobrze.
.
2016-04-08 18:13:44
Dać Gostkowi nagrodę i...
...dyplom uznania za wyręczanie opieszałych policaji i magistrackich nierobów zwanych "straż miejska"!
2016-04-08 18:02:22
Asia
dożywotnia detencja w zakładzie psychiatrycznym na oddziale podwyższonego zabezpieczenia
2016-04-08 17:53:27
rozjechana
żle robił - odpowie . A ci ,którzy tak parkowali - nie . Bo dziś AUTKO jest ważniejsze od człowieka a co dopiero w stosunku do jakiejś tam k.... zieleni miejskiej . Proponuję zlikwidować chodniki ,ścieżki rowerowe a do pieszych strzelać !
2016-04-08 16:05:31