poniedziałek, 23 października 2017.
Strona główna > Wiadomości > Nielegalne automaty

Nielegalne automaty

Nielegalne automaty
Data publikacji: 2015-12-02 10:25
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:30
Wywietleń: 398 44735

Osiem nielegalnych automatów do gier hazardowych o wartości blisko 100 tysięcy złotych zabezpieczyli koszalińscy policjanci i funkcjonariusze Urzędu Celnego. Ich właścicielowi może grozić wysoka kara grzywny lub kara pozbawienia wolności do 3 lat. 

Działania policjantów z Komendy Miejskiej Policji w Koszalinie oraz funkcjonariuszy Urzędu Celnego skierowane były przeciwko osobom zajmującym się organizowaniem gier, niezgodnie z obowiązującą ustawą o grach hazardowych. Funkcjonariusze skontrolowali kilka lokali, gdzie w jednym z punktów zabezpieczyli 8 automatów do gier hazardowych. Na zabezpieczonych maszynach zainstalowane były gry o charakterze losowym, prowadzone  w celach komercyjnych. Powyższe fakty zostały ustalone w trakcie przeprowadzonych na miejscu eksperymentów procesowych, które potwierdziły, że są to maszyny działające  w sprzeczności z przepisami ustawy o grach hazardowych.

Policjanci zabezpieczyli automaty o wartości blisko 100 tysięcy złotych i przekazali je funkcjonariuszom Urzędu Celnego w Koszalinie, którzy prowadzić będą dalsze postępowanie w tej sprawie. 

Zgodnie z kodeksem karnym skarbowym za organizowanie gier hazardowych wbrew przepisom grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

Komentarze

Idioci
A kto w ogóle korzysta z takich automatów?
2015-12-02 10:53:03

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Marsz różowej wstążki 2017
Lekarze wspierali lekarzy
Krokusowa inauguracja w Różance
Poprzedni Następny

Nekrologi