czwartek, 23 listopada 2017.
Strona główna > Wiadomości > Niedziela kolorowych jarmarków

Niedziela kolorowych jarmarków [GALERIA]

Niedziela kolorowych jarmarków
Data publikacji: 2016-04-24 10:28
Ostatnia aktualizacja: 2017-08-09 23:42
Wywietleń: 2514 130717

Kto szuka zielonych inspiracji dla domu i ogrodu, ma apetyt na naturalne produkty, chce zakosztować frajdy ekologicznego koła fortuny i mieć frajdę z wymiany elektrośmieci na kwiaty, ten powinien obrać kurs na pl. Lotników i Żołnierza Polskiego. Dzisiaj (24 kwietnia) w Szczecinie ostatni dzień kolorowego jarmarku ph. „MIASTO OGRÓD - zielony event".

Od soboty tłumy szczecinian i turystów odwiedzają to "zielone serce miasta", czyli kiermasz ogrodniczy z kwiatami, krzewami, drzewami i wszystkim, co służy ich pielęgnacji oraz ekspozycji. Targi ekologicznych produktów: od soków, przez bezglutenowe ciastka, po nalewki i polskie wina. Do tego porady architektów krajobrazu i ogrodników, a też m.in. warsztaty z robienia cukierków. Szansa, żeby to wszystko - i jeszcze więcej - zobaczyć i z czego skorzystać jest jeszcze tylko w niedzielę - do godz. 17. Zapraszają: Międzynarodowe Targi Szczecińskie oraz nasz "Kurier". ©℗

(an)
Fot. Mirosław WINCONEK

Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków Niedziela kolorowych jarmarków

Komentarze

Obecny
W tym artykule to samo - nadużycia, wyolbrzymienia, koloryzowanie. Widocznie widziałem zupełnie inną imprezę :(
2016-04-25 21:05:27
Jarmark
Taki jarmark powinien być co weekend, od kwietnia do końca października, wzorem miast europejskich. To się dopiero nazywa ożywienie miasta, a nie jakieś niepotrzebne festiwale.
2016-04-25 09:45:55
Katarzyna
Dzieki jarmarkowi na pl.Lotników,posprzątano psie kupy po pieskach,właścicieli brudasów,teraz wszystko wróci do stanu poprzedniego,bo SM nie jest zainteresowana karaniem takich osób,nigdy tam nie widzę służb powołanych m.inn.do tego celu.
2016-04-25 07:40:59
Jarun
Co to event? Czyżby polskie wydarzenie? Ach jak zaśmierdziało prowincją i jak szybko trzeba użyć czego zagramanicznego, światowego. Podobnym debilizmem jest Szczecin Floating Garden 2050. Wymysł urzędnika-kretyna.
2016-04-24 19:12:24

Dodaj komentarz

Akceptuję regulamin. Link do regulaminu

Filmy

Pomnik Wdzięczności zaczyna znikać
Tłumy na otwarciu nowego Galaxy
Ulica całkiem inna
Poprzedni Następny